Сремска лига: Контром до бодова

​​​​​​​Будућност - Доњи Срем 0:1 (0:0)

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Игралиште Будућности, гледалаца 200, судија Тодић (Врдник). Стрелац: Максимовић у 58. минуту. Жути картони: Јефтић (Будућност), Љубојевић, Радивојевић (Доњи Срем).

БУДУЋНОСТ: Јокић 6, Грујић 6 (Марјановић), Радосављевић 6 (Станивуковић), Јефтић 6, Јошић 6, Јанковић 6, Симовљевић 6, Петровић 6, Станић 6 (Симеуновић), Добо 6, Ђорђић 6.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача 9, С. Радосављевић 7, Д. Радосављевић 8 (Дугоњић), Перишић 8, Љубојевић 8, Весић 7, Пузић 8, Максимовић 8 (Н. Митровић), Новић 8 (Ристивојевић), Радивојевић 7, Марковић 8.

У Салашу Ноћајском је одиграна права првенствена утакмица. Чврсто су играли ривали. У првом полувремену више од игре имали су домаћи играчи, а у наставку гости су играли много ангажованије, и плод такве игре је и победа. Гости су славили после контре.

М. Симић

Напредак (П) - Партизан 1:0 (1:0)

ПОПИНЦИ:  Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија Грбатинић (Адашевци). Стрелац: П. Мајсторовић у 12. минуту. Жути картони: Станковић, Сремац (Напредак), В. Петровић, Млађеђеновић (Партизан). Црвени картон: Г. Радовић (Партизан).

НАПРЕДАК: Грковић 7, С. М. Јовановић 6, Ђилас 6, Кљајић 6 (Марјановић 7), Станковић 7, Сремац 7, Јанковић 7, П. Мајсторовић 7 (Тица), Врачев 7 (Василић), Чалић 7, М. Мајсторовић 6.

ПАРТИЗАН: Стајчић 7, Трипић 7 (Петковић 7), Трумић 7, Н. Вулетић 7, Јовановић 7, Алексић 7, Пајић 7, В. Петровић 7 (Младен Арнаутовић), Матијевић 7 (Г. Радовић 6), М. Радовић 7, Млађеновић 6.

Била је то добра првенствена утакмица. Гости били бољи у току целе утакмице, али, лопта није хтела да уђе у домаћу мрежу.Витојевчани су три пута погодли пречку и једном у стативу. Домаћини једну грешку гостујуће одбране претворили у гол и победу.

Р. Ћ.

ЛСК - Борац (М) 0:2 (0:0)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалаца 150, судија Неговановић (Сремска Митровица). Стрелци: Т. Вулетић у 69. и М. Вулетић у 89. минуту. Жути картони: Н. Драгишић, Милићевић, Лађевац, Босанчић (ЛСК), Јандрић, Ковачевић (Борац).

ЛСК: Овшек 6, Н. Драгишић 6 (Рибић 6), Половина 6, Савић 6, Лађевац 6, Чикара 6 (Требовац 6), Милићевић 6, Дронић 6, Босанчић 6, Малиновић 6, Шућурк 6.

БОРАЦ: Јандрић 8, Т. Вулетић 8, Тодоровић 8, Зорановић 8, Лазић 8, Ковачевић 8, М. Вулетић 8 (Марицки 7), Дамјановић 8, Бакајлић 8 (Аџић 7), Шарчевић 8, Џакић 8.

Мартичани су играли одлично у току целе утакмице. После дуже времена, коначно су славили у гостима и то заслужено. Браћа Вулетић су два пута изиграла домаћу одбрану и Борац је освојио сва три бода.

З. Крстић

Рудар - Борац (К) 1:0 (0:0)

ВРДНИК: Игралиште Рудара, гледалаца 100, судија Скакавац (Рума). Стрелац: Пожарев у 60. минуту. Жути картони: Нинковић, Пожарев (Рудар), Б. Самарџић (Борац).

РУДАР: Савић 8, Дејић 8, Нинковић 8 (Илкић), Лужајић 8, Сантрач 8, Јовановић 8, Новаковић 8, Вишњовски 8, (Поповић), Марковић 8, Пожарев 9, Достанић 8 (Манојловић 7).

БОРАЦ: М. Илић 6, Аћимовић 6, Зељић 6, Б. Самарџић 6, Радишић 6, Вукосављевић 6, В. Матић 6, Д. Самарџић 6, Мирковић 6, Пјевац 7, Нинковић 6 (Стојковић 6).

Била је то борбена и жива утакмица, у којој су домаћини заслужено славили. Победоносни гол постигао је Пожарев. Достанић је набацио лопту из корнера на другу стативу. Пожарев је примио лопту на груди, спустио је на десну ногу. Уследио је прецизан шут и лопта је завршила испод пречке.

И. Сретић

Хајдук (Б) - Железничар 4:1 (1:1)

БЕШКА: Стадион Хајдука, гледалаца 150, судија Тодоровић (Инђија). Стрелци: С. Ковачевић у 18, Караћ у 51. и 57. и Бјелац у 55. за Хајдук, а Кривокућа у 27. минуту за Железничар. Жути картони: Мутић, Караћ (Хајдук).

ХАЈДУК: Опарница 8, Бркић 8, Поповић 8, Милић 8, Лагунџић 8 (Мутић 8), Милосављевић 8, Петровић 8, С. Ковачевић 8 (Чича), Бјељац 8, Крстић 8 (Терзић), Караћ 9.

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Малиновић 6, Димитријевић 6, Катарић 6 (Марјановић), Цураковић 7, Убовић 6, Кривокућа 7, Павловић 6, Пашић 7, Дубајић 6, Ракар 6, Костић 7.

У доста лепом и занимљивом мечу домаћини су били бољи, баш за три гола.У првом полувремену скоро равноправна борба. А онда у наставку Бешчани су кренули много ангажованије и три пута су погодили, мрежу одличног голмана гостију Милановића. Бешчани су остварили сигурну победу у раздобљу од шест минута, а гости из Инђије су у Бешки мало показали.

М. Батало

Хајдук (В) - Љуково 1:2 (0:1)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 150, судија Бошковић (Салаш Ноћајски). Стрелци: Радовановић у 55. за Хајдук, а Тривковић у 35. и 90. минуту за Љуково. Жути картони: Ђорђевић, Ветеха (Хајдук), Дубајић, Тривковић (Љуково).

ХАЈДУК: Митровић 6, Ковачевић 6, Ђорђевић 6, Ветеха 6, Грбатинић 6 (Стојаковић 6), Јурошевић 6, Њежић 6, Станковић 6, Перић 6 (Дамјановић 6), Марјановић 6 (Хрчек), Радовановић 7.

ЉУКОВО: Благојевић 6, Грковић 6 (Тркуља 6), Блануша 6, Стевић 6, Макарић 6, Лукач 6, Вишњић 6, Тривковић 8, Мачак 6, Булат 6 (Дубајић 6), Николић 6.

Две грешке домаћина. Гости из Љукова однели бодове.Непланирани  неуспех за домаћине, а још више непланирани успех гостију, који су постигли победоносни гол у последњим секундама утакмице. Била је то доста занимљива и напета утакмица.

С. Томашевић

Доњи Петровци - Митрос 1:4 (1:2)

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Игралиште Доњи Петроваца, гледалаца 50, судија Петровић (Шид). Стрелци: Стојановић у 2. за Доње Петровце, а Малиновић у 6.и 80, С. Николић у 39. и Грбић у 89. минуту за Митрос. Жути картони: Станисављевић, Диклић (Доњи Петровци), С. Симјановски (Митрос).

ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Станисављевић 7, Путица 6, Диклић 6, Сремчевић 6 (Кукић), Стојановић 7, Пољак 6, Тодоровић 6, Драганић 6 (Опарушић), Вукајловић 6, Богуновић 6, Травица 6.

МИТРОС: Дудић 8, С. Симјановски 8, Симић 8 (Сантовац), Трубић 8, Малиновић 9, С. Николић 8, Грбић 8, Цвијановић 8 (Костадиновић), Боровац 8, Врањешевић 7, Бабић 8.

Месари су славили заслужено.Били су бољи у току целе утакмице. Домаћини ослабљени без више стандарнуих играча играли су само борбено, што није било довољно да се освоји ни бод.

Г. Закић

ПСК Путинци - Раднички (Ш) 1:0 (0:0)

ПУТИНЦИ: Игралиште крај Кудељаре, гледалаца 10, судија Тошић (Стара Пазова). Стрелац: Катић у 55. минуту. Жути картони: Катић, Видаковић, Дукић (ПСК Путинци), Аперлић (Раднички).

ПСК ПУТИНЦИ: Милошевић 9, Јовановић 8, Инђић 8, Катић 7, Крњајић 7, Стјепановић 9, Ћук 7, Кнежевић 7, Бераковић 7 (Ољача), Видаковић 7, Дукић 7 (Пешељ).

РАДНИЧКИ: Алексић 8, Мијатовић 7, Аперлић 7, Дрча 7 (Васић 7), Шуша 7, Дерајић 7, Теофиловић 7, Мирчетић 7, Матић 7, Суботић 7, Перовић 7 (Сарић 7).

Играчи ПСК Путинаца су освојили  планиране бодове.Стрелац победоносног гола био је Катић. Видаковић је извео слободан ударац. Гости су одбили на кратко лопту, а у тој гужви најбоље се снашао Катић и само је гурнуо у противничку мрежу.

Гости из Шида више пута су опасно припретили, али голман домаћих Милошевић је увек био на висини задатка. Успешно је сачувао своју мрежу.

Ч. Јовичић

ВРДНИК: Рудар - Борац (К) 1:0, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Љуково 1:2, ПУТИНЦИ: ПСК Путинци - Раднички (Ш) 1:0, ПОПИНЦИ: Напредак - Партизан 1:0, САЛАШ НОЋАЈСКИ: Будућност - Доњи Срем 0:1, БЕШКА: Хајдук -Железничар 4:1, ЛАЋАРАК: ЛСК - Борац (М) 0:2, ДОЊИ ПЕТРОВЦИ: Доњи Петровци - Митрос 1:4.

1. Доњи Срем     9      5      2      2      13:5  17

2. Будућност      9      4      4      1      17:10        16

3. Рудар             9      4      4      1      11:10        16

4. Љуково           9      5      1      3      17:17        16

5. ПСК Путинци  9      4      3      2      11:7  15

6. Раднич. (Ш)   9      4      2      3      13:9  14

7. Д. Петровци   9      4      2      3      13:10        14

8. Хајдук (Б)       9      3      3      3      8:10  12