СРЕМСКА ЛИГА Вогањци у финишу до бодова

Слога – Раднички (И) 2:0 (0:0)
њ

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 150, судија: Граовац (Рума), стрелци: Ленхарт у 80. и Марин у 89. минуту. Жути картони: Босанчић, Ленхарт (Слога), Митровић (Раднички).

СЛОГА: Цветковић, Глувић, Марин, Батански (Достанић), Шкорић, Павловић (Поповић), Босанчић, Ленхарт (Петковић), Станић, Милексић, Мартиновић.

РАДНИЧКИ: Марковић (Алексић), Поткоњак, Шаренац, Ђевљекај (Митровић), Дробац, Добријевић, Грујић (Кошутић), Вукмановић, Еркановић, Адамовић, Ћирић (Мандић).

Екипе Слоге је тек у финишу меча успела да сломи отпор Ирижана. Домаћи играчи били су бољи, имали десетак прилика, али голмани гостију Марковић, а касније и Алексић бранили су одлично. Међутим, нису издржали и на крају Вогањци су стигли до важне победе.

ПодрињеСремац (Д) 2:3(1:0)

МАЧВАНСКА МИТРОВИЦА: Стадион Подриња, гледалаца 200, судија: Катић (Рума), стрелци: Петровић у 15. и 61. за Подриње, а Петров у 67. Јанковић у 70. и Станић у 90. минуту за Сремац. Жути картони: Радовановић, Јаковљевић, Боричић (Подриње), Пајчин, Шпањевић, Марчета (Слога). Црвени картон: Шпањевић (Слога).

ПОДРИЊЕ: Трнић, Јанковић, Радовановић, Јаковљевић, Масларић, Петовић, Ђурићић (Милошевић), Боричић, Станковић (Бричић), Панић (Влајић).

СРЕМАЦ:  Опачић, Закић (Лазић, Којић), Пајчин, Мирковић, Шпањевић, Петров(Ђурић), Радојичић (Марчета), Петровић, Симуновић, Денковић (Денковић), Јанковић.

Имали су домаћи фудбалери Подриња предност од два гола. Међутим, у завршници меча гости из Деча успели су да преокрену резултат. Победоносни погодак Станић је постигао у последњем минуту сусрета.

КрушедолСремац (В) 1:1 (0:1)

КРУШЕДОЛ: Игралиште Крушедола, гледалаца 120, судија: Ранковић (Јарак), стрелци: Павков у 56. за Крушедол, а Коларов у 12. минуту за Сремац. Жути картони: Васојевић, Клајић, Шкрбић (Крушедол), Јовановић, Николин, Грујин (Сремац).

КРУШЕДОЛ: Багаш, Васојевић, Јерковић, Дистл, Клајић, Павков, Катић, Шкрбић, Куља, Шеновић, Хорњик.

СРЕМАЦ: Стругаловић, Средојевић, Скопљак, Радосаављевић, Цвијановић, Јовановић (Миленковић), Николин (Николин), Шукунда (Павковић), Коларов, Драгутиновић, Маринковић (Поповић), Ранков.

У дербију зачеља није било победника. Додуше гости су били ближе победе водили све до 56. минута када је Павков успео да изједначи резултат.

ЛСКГраничар (К) 3:2 (2:0)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а, гледалаца 200, судија: Павловић (Рума), стрелци: Мачвански у 25. Вујовић у 40. и Малиновић у 77. за ЛСК, а Халиловић у 48. и 52. минуту за Граничар. Жути картони: Вујовић, Мачвански, Малиновић, Стојачић, Чоњагић, Турудић (ЛСК),  Шојич, Стојановић, Стефановић (Граничар).

ЛСК: Веселиновић, Радуловић, Белић, Микић, Вујовић (Вујовић), Мачвански (Димитрић), Малиновић, Зарић, Стојичић, Галичић (Турудић), Чоњагић.

ГРАНИЧАР: Јокић, Ћулић, Шојић (Симић), Макивић, Печеница, Совиљ, Халиловић, Вујић, Дерајић, Ристић, Стојановић (Вукдиновић).

Лаћарци су играли добро у првом делу сусрета, имали предност од два гола. Међутим, само четири минута Ален Халиловић је постигао два гола и изједначио резултат. Чинило се да ће се меч завршити без одлуке, али пред крај сусрета Малиновић је донео ЛСК-у победу.

Хајдук (В) – Шумар 0:3 (0:2)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија: Пантовић (Рума), стрелци: Нинић у 25. Љубојевић у 30. и Миличевић у 89. минуту. Жути картони: Ђорђевић, Кузмановић, Ватеха, Томишић, Хрчек (Хајдук).

ХАЈДУК: Томашевић, Ђорђевић (Ђорђевић), Јовановић, Кузмановић, Новаковић, Петаковић (Кљајић), Ватеха, Њежић (Ковачевић), Томшић, Перић, Радовановић.

ШУМАР: Младеновић, Петковић, Драганић, Кордолуп (Анђелковић), Матовић, Обрадовић (Ђокић), Нинић, Стојадиновић, Попов, Љубојевић (Милићевић), Младеновић.

Лидер на табели одиграо је још један меч и без проблема славио у Вишњићеву. Већ у првом делу сусрета фудбалери Шумара су имали два гола предности, а у наставку меча и Миличевић се уписао у листу стрелаца.

ФрушкогорацПолет 0:4 (0:3)

МАНЂЕЛОС: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија: Сучевић (Сремка Митровица), стрелци: Кесић у 5. 16. и 20. и Савић у 78. минуту. Жути картони: Јовић (Фрушкогорац)

ФРУШКОГОРАЦ: Милић, Стојковић, Гајић, Грабић, Јовић, Сарајлић, Лужајић, Ђукић, Вулетић, Лазић (Тривуновић), Грбић.

ПОЛЕТ: Петковић, Ђениш (Зорић), Митровић, С. Савић, М. Савић, Кесић (Ђорђевић), Кочијашевић, Новић, Јерковић  Лазић, Кркобабић.

Фудбалери Полета лако су дошли до бодова у сусрету са фењерашима. Дилеме није било већ у првих 45 минута гости су имали предност од три гола, а сва три поготка постигао је Кесић.

БудућностНапредак 3:0 (1:0)

САЛАШ НОЋАЈСКИ: Игралиште Будућности, гледалаца око 200, судија: Мушицки (Рума), стрелци: Максимовић у 36. и 65. и Владисављевић у 86. минуту. Жути карони: Живић, Спишић, Курјак (Напредак).

БУДУЋНОСТ: Коплић, Туцаковић, Ивановић, Станивуковић, Радосављвић, Максимовић (Симољеић), Рого (Драгановић), Милошевић, Мијаиловић (Јошић), Ђурђевић, Јанковић (Владисављевић).

НАПРЕДАК: Траица, Живић, Јанићијевић, Спишић, Пољак (Антић), Курјак, Јакшић, Далибор Марковић(Дамјановић), Каламбура, Добрић, Данило Марковић (Дамјановић).

У једном од дергију кола Ноћајци су славили сигурну победу и наговестили да ће се борити за повратак у Војвођанску лигу југ.  Мрежу гостију начео је Максимовић у 36. минуту, а средином другог дела постигао је и други гол, а коначан резултат је дело Владисављевића.

Партизан (В) – Срем 2:1(0:1)

ВИТОЈЕВЦИ: Иралиште Партизана, гледалаца 150, судија: Галић (Сремска Митровица), стрелци: Митровић у 73. и Пајић у 88. за Партизан, а Ђилас у 36. минуту за Срем. Жути картони: Зејић, Пајић, Бранислав Митровић, Ђуровић, Борислав Митровић (Партизан), Цветковић, Матић, Бајловић (Срем) Црвени картон: Пајић (Партизан).

ПАРТИЗАН: Сабо, Милетић, Вукосвљевић, Зејић, В. Марковић (Костић), Бранислав Митровић (Борислав Митровић), Чачић (Алексић), Радовић, Ђуровић, Пајић, Дамњановић.

СРЕМ: Ковачевић, Богојевић, Симић, Матић, Богдан, Комазец (Јаворац), Ковачевић (Штетић), Гмизић, Ђилас, Бајловић.

Гости из Сремске Раче водили су до пред сам крај меча, међутим, у финишу сусрета домаћи фудбалери су успели да преокрену резултат и славе вредну победу. Борислав Митровић је у 73. минуту стрелац изједначујућег поготка, а у 88. минуту Пајић је био убојит.

Припремио: Г. Ковач

Слога (В) - Раднички (И) 2:0, Подриње - Сремац (Д) 2:3, Крушедол - Сремац (В) 1:1, ЛСК - Граничар (К) 3:2, Хајдук (В) - Шумар 0:3, Фрушкогорац - Полет (НК) 0:4, Будућност - Напредак 3:0, Партизан - Срем 2:1.

1. Шумар  9      8      0      1      21:3  24

2. Слога (В)       9      6      1      2      11:9  19

3. Будућност     9      6      0      3      35:16        18

4. Граничар (К)  9      6      0      3      20:13        18

5. Напредак      9      5      2      2      32:9  17

6. Полет (НК)    9      5      1      3      21:11        16

7. ЛСК      9      5      1      3      14:14        16

8. Срем     9      4      3      2      18:11        15