Сремска међуопштинска лига – Запад: Ердевичани лако до бодова

Ердевик - Срем (СР) 4:2 (2:0)
erdevik

ЕРДЕВИК: Стадион Слоге, гледалаца 100, судија Поповић (Шуљам).  Стрелци: Воларевић у 13, Ширадовић у 37.  и Поважан у 66.  и 86.  за Ердевик, Милош Зарић у 50.  и Радосављевић у 81.  минуту за Срем. Жути картон: Грубиша (Срем).

ЕРДЕВИК: Панић, Вукадиновић, Шили (Маодуш), Јелчић, Воларевић, Ганић, Ширадовић (Велимир), Поважан (Пап), Цветковић (Марчок), Васић, Мариновић.

СРЕМ: Томашевић, Ненадовић (Рац), Д.  Коплић, Иносављевић, Марјановић, Радосављевић, Марко Зарић, Грубиша, Вићентић, Ђинић, Милош Зарић.

Била је то чврста, отворена, али борбена и жива утакмица, у којој су Ердевичани, већ у првом полувремену, обезбедили планирану победу. Најлепши тренутак на утакмици био је гол Милоша Зарића из слободног ударца с 18 метара.

С.  Матијевић

Бачинци - ЛСК 0:2 (0:1)

БАЧИНЦИ: Стадион Бачинаца, гледалаца 100, судија Скакавац (Рума). Стрелац: Лцковић у 2.  и 60.  минуту.  Жути картони: Божичковић, Милинковић (Бачинци), М.  Босанчић, Рибић, Драгишић (ЛСК).

БАЧИНЦИ: Божичковић, Џуња, М.  Босанчић, Д.  Радивојшић, Блажановић, Мијановић, С.  Гачић, Калинић (Вурдеља), У.  Радивојшић (Андрић), Милинковић, Јелић (Стевановић).

ЛСК: Симеуновић, Мирков, Шеик (Драгишић), Вуколић, Лацковић, М.  Босанчић, Половина (Радишић), Петковић, Дринић (Зарић), Милићевић, Рибић.

Гости из Лаћарка су славили заслужено. Лацковић је матирао Божичковића после лоб удараца.

З.  Лазаров

Фрушка гора - БСК 2:3 (2:1)

РУМА: Игралиште Фрушке горе, гледалаца 50, судија Познан (Рума).  Стрелци: Рокса и Ромић за Фруку гору, а Цвијетић, Ж.  Ћирић и А.  Племић за БСК.

ФРУШКА ГОРА: Радивојевић, Катић, Цвјетичанин, Лазаревић (С.  Лазаревић), Љубинковић, Новаковић (Савић), Ромић, (Гојковић), Рокса, Тешић (Недић), Бежановић, Влајсевић.

БСК: Коплић, Т.  Племић, Б.  Ћирић, Петровић, Лакетић (А.  Племић), Смајловић, Д.  Племић, Скорупан, Цвијетић, Зељковић, Ж.  Ћирић.

Била је то добра првенствена утакмица.  Гости су били бољи у току целе утакмице.  Посебно у другом полувремену, када су и постигли два лепа гола после контри.

Д.  Чучин

Обилић - Хајдук (В) 0:0

КУКУЈЕВЦИ: Игралиште Обилића, гледалаца 100, судија Мушицки (Рума).  Стрелци: Жути картони: Војновић (Обилић).

ОБИЛИЋ: Медаковић, Б.  Чавић, Девић, Болић, Бертић, А.  Зец, Војновић, Дробњак, Ј.  Микић, Петровић, Медић.

ХАЈДУК: Митровић, Б.  Ковачевић, Бакајлић, Ветеха, Петаковић, Петровић, Кљајић, Перић, Марјановић, Радовановић.

Ривали су одиграли доста добро утакмицу, али са мало шанси.      С.  Марић

Зека Буљубаша - Граничар (А) 1:0 (1:0)

РАВЊЕ: Игралиште  Зеке Буљубаше, гледалаца 100, судија Мишкулин (Рума).  Стрелац: Пармаковић у 45.  минуту.  Жути картони: М.  Беговић (Зека Буљубаша).

ЗЕКА БУЉУБАША: Дудић, Д.  Мартиновић, Д.  Миловановић, М.  Беговић, Белић, Беловуковић, Милановић, У.  Беговић, М.  Пармаковић, Милан Банчевић, Будечевић.

ГРАНИЧАР: Кукуљ, Шипка, А.  Васиљевић, Личаноин, Станковић, Старчевић, Бојанић, Миличић, Радмановић, А.  Нешковић, Вујић.

Ривали су приказали лепу фудбалску представу.  Равњанци су остварили нови успех на свом терену.

М.  Станковић

Змај - Бикић 5:4 (3:1)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, гледалаца 100, судија Јовановић (Рума). Стрелци: Максимовић у 31.  и 90, Тојић у 36, Чупић у 42.  и Мијајловић у 75.  за Змај, а Ђорђевић у 20, Радмановац у 70, Благојевић у 87.  и Добрић у 88.  минуту за Бикић. Жути картони: Н.  Смајић, Шумаруна (Бикић).

ЗМАЈ: Кљајић 7, Јесретић 7, зацкалицки 7, Јовановић 7 (В.  Симеуновић 7), Максимовић 9, Синђић 7, Витас 8 (А.  Сретеновић 7), Чупић 7, Јеликић 7, Тојић 7 (Ковачевић).

БИКИЋ: Стојадиновић 7, Ђурђевић 7, Васић 7, Шумаруна 7 (Н.  Смајић 7), Басрак 8, Сарић 7, З.  Смајић 7, Недић 7, Благојевић 7 (Бајрами), Мијатовић 7, (Радмановац 7), Добрић 7.

Фаворизовани Бикићани нису успели да освоје сва три планирана бода.  Домаћини су се показали као добар и организован тим.  Бриљирао је Мика Максимовић.  Вратио се после паузе од две године и уз то постигао два гола и одлучио победника.

Д.  Трифковић

Јединство (Р) - Граничар (К) 4:1 (2:1)

РУМА: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија Р.  Петровић (Сремска Митровица).  Стрелци: Илић, Самарџић, Јеж и Момчиловић за Јединство, Белић за Граничар.

ЈЕДИНСТВО: Цветковић 8, Мађешић 8, Сремчевић 8, Цвјетичанин 8, Милекшић 8, Јеж 8, Јовановић 8, Илић 8, Момчиловић 8, Ерор, Самарџић 8.

ГРАНИЧАР: Шивољицки 6, Владисављевић 6, Петрић 6, Митровић 7, Дејан Печеница 7, Дарко Печеница 7, Јовановић 6, Радовановић 7, Шојић 6, Белић 7, Сушић 6.

Домаћини су могли славити и убедљивије.  Од гостију се више очекивало.

Л.  Јовић

РАВЊЕ: Зека Буљубаша - Граничар (А) 1:0, РУМА: Јединство - Граничар (К) 4:1, Фрушка гора - БСК 2:3, НОЋАЈ: Змај - Бикић 5:4, КУКУЈЕВЦИ: Обилић - Хајдук (В) 0:0, ЕРДЕВИК: Ердевик - Срем (СР) 4:2, БАЧИНЦИ: Бачинци - ЛСК 0:2.

1. Хајдук (В)      4      3      1      0      11:1  10

2. БСК       4      3      1      0      14:9  10

3. Јединство (Р) 4      3      0      1      11:4  9

4. Граничар (К)  4      3      0      1      10:5  9

5.  З. Буљубаша 4      3      0      1      7:3    9

6. Обилић  4      1      3      0      6:4    6

7. Змај      4      2      0      2      11:12        6

8. Ердевик 4      2      0      2      9:13  6