СУБОТИЧКА ЛИГА: Сигурни Бајмочани

Раднички (Б) - Јадран 4:1 (0:1)
fudbal

БАЈМОК: Спортски центар, гледалаца 200, судија: Бојин (Падељ), стрелци: Ђурић у 46. Милић у 58. Патаки у 81. и Рајић у 90 за Раднички, Мудирнски у 40. минуту за Јадран.

РАДНИЧКИ: Лебовић 7, З,. Маревић 8, Ђурић 8, Колак 7, Митић 7 (Станар), У. Маревић 7 (Вуковић), Љубојчић 7 (Лазић), Рајић 7, Милић 8 (Патаки 7), Глоговац 7, Ковач 7.

ЈАДРАН: Адакалић 7, Урфи 7, Чеке 6, Мудрински 7, Малецки 7, Вукотић 7, Мартиновић 6, Матијашевић 7, Шмукић 7, Олах 6, Балаћ 6 (Малецки 6).

Фудбалери Радничког из Бајмока су наставили са победама и овога пута славили су против Јадрана из Фекетића. Гости су повели у 40. минуту преко Мудринског, грешком домаће одбране. Само што је почео друго полувреме Ђурић је изједначио резултат. А у другоом делу Бајмочани су били знатно бољи. Серију је наставио најбољи играч меча Ненад Милић у 58. минуту. До краја Бајмочани су доминирали  и још два пута погодили мрежу Адакалића, преко Патакиа и капитена Милића.

С. Стојиљковић

Врбас - Пролетер 2:2, Слога - Обилић (З) 2:6, Раднички - Јадран 4:1, Напредак - Сутјеска 2:4, Бачка - АФК 3:2, Ђурђин - Србобран 2:1, Искра - Будућност 1:1, Торњош - Обилић (НК) 0:2.

1. Врбас    23     18     4      1      54:25        58

2. Обилић (З)    23     18     2      3      58:19        56

3. Србобран      23     15     5      3      52:21        50

4. Пролетер       23     14     4      5      47:29        46

5. АФК      23     12     4      7      40:27        40

6. Раднички       23     11     3      9      47:30        36

7. Слога    23     10     3      10     53:47        33

8. Сутјеска        23     9      4      10     50:44        31