Суперлига: Бачка из пенала до победе против Земуна

БАЧКА ПАЛАНКА: Фудбалери Бачке победили су Земун 1:0 (0:0) у првој утакмици 22. кола Суперлиге Србије.
fudbal

Утакмица је одиграна по кишовитом времену и веома тешком терену. Гол одлуке је постигао фудбалер који је ушао у другом полувремену Дамир Чековић са беле тачке у 53. минуту.

Бачкопаланачки фудбалери су имали теренску иницијативу током готово целе утакмице и више шанси у односу на госте. Међутим, пре свега због неуслова за игру нису их реализовали, да би Чековић био прецизан са беле тачке и свом тиму донео веома важне бодове.

Д. Зорић

ОФК БачкаЗемун 1:0 (0:0)

БАЧКА ПАЛАНКА: Стадион „Славко Малетин – Вава“. Гледалаца око 1.000. Судија: Брдар (Нови Сад). Стрелац Чековић у 53. минуту из једанаестерца. Жути картони: Швоња, Балабановић (ОФК Бачка), Шаранов, Божовић, Лечић, Бељић (Земун).

ОФК БАЧКА: Јеврић -, Варга 7,. Швоња 7, Илић 7, Живковић 7, Бјелош 8,. Мићић 7 (Чековић 8), Балабановић 7, Макарић 8 (Шарац -), Ђорић 7, Луковић 7 (Тривуновић -).

ЗЕМУН: Шаранов 6, Божовић 5, Вуковић 6, Пајовић 6, Асани 6, Луковић 6, Кисо 5 (Стојановић -), Младеновић 6, Ласицкас 6, Лечић 6 (Милошевић -), Бељић 6 (Марковић –).