Суперлига: Пролетеру бод у Сурдулици

У мечу 27. кола Суперлиге Србије – 1:1 (0:1) Радник и Пролетер поделили су бодове у Сурдулици.
proleter

Ненад Станковић је у 42. минуту срушио Караклајића у казненом простору и судија је показао на белу тачку.

Синиша Бабић преузео је одговорност и донео је предност гостима из Новог Сада.

Радник је извршио све измене до 71. минута, а у 75. се повредио Јокић, па је домаћин морао утакмицу да заврши са играчем мање.

Међутим, стигли су до изједначења и са играчем мање.

Стрелац је у 76. минуту био Стаменковић.

Радник – Пролетер 1:1 (0:1)

СУРДУЛИЦА: Стадион: ФК Радник, Судија: М. Марковић, стрелаци: Стаменковић 76. (Радник) а Бабић у 42. минуту пенал (Пролетер).

РАДНИК: Васиљевић, Јокић, Стевановић (од 46. Павловић), Кричак, Станисављевић (од 34. Митошевић), Станковић, Стаменковић, Георгиев (од 61. Макарић), Димитрић, Исламовић (од 61. Даноски), Мићић (од 61. Костић).

ПРОЛЕТЕР: Петрић, Митровић, Леандро, Шћепановић (олд 64. Радиновић), Јовковић, Балабановић, Караклајић (од 64. Марјановић),Танасин, Бабић, Весић, Миросављев (од 71. Рушевић).