Суперлига Србије: Чукарички – Војводина 1:0

Фудбалери Чукаричког победили су екипу Војводине у Београду са 1:0 у утакмици 12. кола Суперлиге Србије. Стрелац је био Мудрински у 92. минуту.
cukaricki vojvodina, jgrlic

Крај

93. минут: Контранапад Чукаричког завршио се ударцем Мудринског са десетак метара искоса, али је Роцков ухватио лопту.

92. минут: Чукарички води 1:0. Бојић је одузео лопту Ђурићу на око 30 метара од гола Војводине, кренуо напред и додао лопту до Мудринског, који је прецизним ударцем са око 12-13 метара послао лопту уз саму стативу гола Роцкова.

Игра се надокнада од четири минута.

90. минут: Због шутирања лопте након досуђеног фаула за Чукарички, жути картон у екипи Војводине добио је Аранђел Стојковић.

88. минут: Измена у Војводини, Лазар Арсић је изашао, а ушао је Немања Милојевић.

81. минут: Слободан ударац за Чукарички са око 25 метара извео је Стојановић, али је лопта отишла високо изнад гола.

75. минут: Извршена је и трећа измена у тиму Чукаричког: изашао је Дарко Зорић, а ушао Вељко Бирманчевић.

69. минут: Извршена је друга измена и у тиму Војводине: изашао је Огњен Ђуричин, а ушао Дамјан Гојков.

67. минут: Извршена је и друга измена у тиму Чукаричког: изашао је Асмир Кајевић, а ушао Петар Бојић.

66. минут: Кајевић је добро прошао по левој страни и одиграо пас пред петерац, где је Мудрински натрчао на лопту, али је она отишла ван оквира гола Војводине.

64. минут: Арсић је шутирао са двадесетак метара искоса, али је лопта прошла поред стативе.

62. минут: Кајевић је шутирао са око 20 метара, али је лопта завршила у корнеру. Такође, извршена је прва измена и у тиму Чукаричког: изашао је Слободан Тедић, а ушао Огњен Мудрински.

60. минут: Велика прилика за Војводину. Јако је шутирао Езе и погодио пречку, тако да је и даље остало 0:0. У наставку акције, Саничанин је шутирао са око 25 метара, али је лопта отишла високо преко гола.

57. минут: Извршена је прва измена у тиму Војводине: изашао је Никола Гајић, а ушао Исмаел Фофана.

53. минут: Ђуричин је шутирао са око 25 метара, али је лопта отишла високо преко гола.

Почело је друго полувреме.

Полувреме

42. минут: Због прекршаја над Тедићем на око 25 метара од гола Војводине, жути картон добио је Милан Ђурић из редова Новосађана.

38. минут: Због прекршаја над Ђуричином на око 25 метара од свог гола, жути картон у екипи Чукаричког добио је Дарко Пушкарић.

35. минут: Због прекршаја над Кајевићем на око 25 метара од свог гола, жути картон у екипи Војводине добио је Езе Винсент.

26. минут: Поново велика прлика за Чукарички. Кајевић је одиграо за Богосавца, овај шутирао, Роцков успео да интервенише, али се лопта одбила у стативу. Срећом није ушла у гол.

22. минут: Велика шанса за Чукарички. Лука Стојановић је продро у шеснаестерац Војводине и одлично шутирао, али је Роцков био на месту.

17. минут: Прва велика прилика за Војводину, по десној страни се пробио Ђуричин, шутирао, лопта се одбила од играча Чукаричког Пушкарића и умало ушла у гол. Али, остало је 0:0. Одмах затим директно из корнера Арсић је погодио пречку.

10. минут: Овусу је шутирао са десетак метара искоса, али је лоше захватио лопту, која је отишла у аут.

8. минут: Слободан ударац за Чукарички после прекршаја Езеа, лопта је дуго путовала и завршила у рукама Емила Роцкова.

2. минут: Саничанин је шутирао са око 25 метара, али је Немања Стевановић избио лопту у корнер.

Утакмица је почела. На стадиону је присутно око 500 гледалаца, међу којима су и педесетак навијача Војводине.

Састави

Чукарички: Н. Стевановић – Доцић, М. Стевановић, Зорић, Тедић – Копитовић, Овусу, Кајевић, Пушкарић – Стојановић, Богосавац.

Војводина: Роцков – Стојковић, Граовац, Саничанин, Лазаревић – Зломислић, Ђурић – Ђуричин, Арсић, Винсент – Гајић.