Суперлига Србије, плеј-оф: Војводина – Пролетер 0:1 (Уживо)

Фудбалери Пролетера победили су са 1:0 Војводину у утакмици 31. Кола Суперлиге Србије, у оквиру плеј-офа на стадиону „Карађорђе“.
vojvodina proleter, jgrlic

Крај утакмице

90. минут: Игра се судијска надокнада од четири минута.

89. минут: Све мање наде да ће Војводина стићи до изједначења и бар бода на свом стадиону.

75. минут: Још једна измена у Војводини. Изашао је Зукић, а ушао Гајић.

71. минут: Измена у Војводини. Изашао је Зломислић, а ушао Милојевић.

70. минут: Гол за Пролетер, стрелац је Човић. Иако је Војводина све време била конкретнија први су до гола стигли Сланобарци. Ђурић и Зломислић су направили грешку на средини терена, што је искористио Човић и са 20 метара одличним шутем матирао Роцкова за вођство Пролетера од 1:0.

67. минут: Још једна измена у пролетеру. Изашао је Чоловић, а ушао Новаковић.

66. минут: Измена у Пролетеру. Изашао је Илић, а ушао Јокић.

56. минут: Још увек ниједан од тренера није извршио ниједну измену. Воша је и даље за нијансу агресивнија од Пролетера, али нема изгледнијих прилика да угрози гол ривала.

47. минут: И даље се игра по кишовитом и прохладном времену.

Почело је друго полувреме

Полувреме

45. минут: Игра се судијска надокнада.

40. минут: Без озбиљнијих прилика на обе стране. Војводина додуше чешће има лопту у свом потезу од Пролетера, али као ни ривал нема неких изграђенијих акција.

25. минут: Утакмица се игра по киши и у веома шетким условима, тако да малобројни гледаоци немају прилику да гледају леп фудбал. Н атерену је видљива доста неповезана игра оба тима.

18. минут: Нешковић је пао у шеснаестерцу, али судија није показао на белу тачку, већ да није било недозвољеног контакта. Тако да није свиран пенал за Вошу.

6. минут: Прву озбиљнију прилику на утакмици имали су фудбалери Пролетера. Човић је био у лепој шанси, шутирао је главом, али је голман Војводине Роцков био на месту.

Мачва - Динамо (В) 1:0

На стадиону "Карађорђе" по кишовитом и прохладом времену дуел Војводине и Пролетера посматра око 1000 верних навијача.

Почела је утакмица

Оно што су љубитељи фудбала у Новом Саду предвиђали и надали се догодило се на крају – оба суперлигаша су обезбедила пласман у плеј-оф.

Трећи пут ове сезоне игра се градски дерби, а до сада је Војводина била успешнија, има победу и реми.