Суперлига Србије: Војводина - Радник 1:0 (Уживо)

Фудбалери Војводине на „Карађорђу“ победили су са 1:0 екипу Радника из Сурдулице у оквиру 19. кола Линглонг Суперлиге Србије.
vojvodina radnik, jgrlic

Крај утакмице

90. минут: Игра се надокнада времена.

88. минут: Жути картон за играча Војводине Саничанина.

82. минут: Измена у Војводини. Изашао је Гемовић, а ушао Ђуришић.

76. минут: Измена у Раднику. Изашао је Димитрић, а ушао Стаменковић.

63. минут: Коначно је Војводина успела да искористи једну шансу и поведе са 1:0. Стрелац је био Бојић. Наиме, голман Радника је кратко одбио упућену лопту од стране играча Војводине Зукића, а на правом месту био је Бојић, који ју је само проследио у гол гостију.

61. минут: Измена у Војводини, изашао је Езе, а ушао је Зуковић.

59. минут: Војводина је била у прилици, шутирао је Езе, али врло лоше, тако да праве опасности по гол радника није било. Нешто касније у шанси је био и Ђуричин, који је ушао у другом полувремену уместо Нешковића, али је и ова прилика остала нереализована.

55. минут: Измена у Раднику, изашао је Стевановић, а ушао Павловић.

46. минут: Измена у Војводини. Нешковић је изашао, а ушао је Ђуричин.

Почело је друго полувреме

Полувреме

45+2: Жути картон за играча Војводине Нешковића

45. минут: Игра се надокнада времена од пет минута.

32. минут: И трећи жути картон добили су играчи Радника, а у бележницу главног судије Чоловића уписан је Павлов.

25. минут: Жути картон за играча Радника Кричка.

21. минут: Пенал је шутирао Веселиновић, али му је ударац одбранио голман Радиника. Тако су Новосађани пропустили најизгледнију прилику да дођу у вођство на данашњој утакмици.

20. минут: Жути картон за играча Радника Ђорђевића.

20. минут: Војводина је била у шанси, направљен је фаул над Гемовићем, а судија је показао на белу тачку.

16. минут: Прва измена у Раднику. Изашао је Марковић због повреде, а ушао Бојић.

6. минут: Још једном су гости били у шанси. Овога пута Станисављевић је шутирао, али је Деветак успео да изблокира шут, па је лопта завршила у корнеру.

1. минут: Радник је веч на старту имао прилику, шутирао је Ђорђевић главом, али је лопта отишла преко гола.

Меч се игра у тешким временским условима по магли и хладноћи, а посматра га око 500 врених навијача.