Суперлига Србије: Војводина-Рад (4:1)

У Новом Саду завршен меч Војводина-Рад у 11. колу Линглонг суперлиге Србије, Рад у 3. минуту повео голом Живковића, у 10. минуту Војводина изједначила поготком Бралића, Војводина повела у 55. минуту голом Немање Човића , Бојић у 68. минуту погађа за 3:1 за Војводину, у 79. минуту још један гол Новосађана, Вукадиновић погађа из пенала
д

93` Крај утакмице

91` Велика шанса за Војводину, ситуација с противничким голманом "један на један", али резултат остаје исти

79` Вукадиновић из пенала повећава вођство Војводине на 4:1. Пре тога играч Рада играо руком после центаршута

75` Лепа комбинација Војводине на левој страни, Дринчић добро центрира, Младеновић хвата волеј, лопта погађа играча Рада

68` Војводина води са 3:1, гол дао Петар Бојић. Ухватио је полуволеј, следио је рикошет, лопта је у мрежи

63` Војводина непрекидно напада после вођства, жели и трећи гол

55` Војводина повела са 2:1 голом Немање Човића. Голу претходила мајсторија Петра Бојића а потом је Човић мајсторски реаговао

47` На самом почетку друог дела влика прилика за Војводину, леп шут Вукадиновића Кахриман брани, потом новинапад Новосађана, Кахриман вади лопту из угла после шута Човића. Мирко топић изашао у војводини,ушао Аранђел Стојковић

46` Почело друго полувреме

45` Опет шанса за Војводину, опет Кахриман брани. Судија свира крај првог полувремена. Резултат је тренутно нерешен, а Војводина је била далеко бољи актер

45` Војводина погодила пречку, шутирао Топић, Кахриман с тешком муком брани врховима прстију

36` Вукадиновић имао лепу прилику за Војводину, шутирао је из спободњака са 18 метара, али је то учинио слабо, лопта је отишла високо преко пречке

30` Војводина имала три шансе у једном нападу, голман Рада Кахриман заслужан је што је резултат и даље 1:1, новосадски црвено-бели воде игру, притискају Рад

24` Рад имао шансу, Живковић петом дао Ковачевићу, кога је одбрана Војводине изблокирала. Потом је Војводина дуго притискала Рад, ређали су се опасни центаршутеви, али се Рад некако одбранио. Пре тога Деветак из Војводине изванредно је шутирао са тридесетак метара, али се резултат није променио

10` Војводина брзо изједначила на 1:1, Дринчић заврнуо лопту, гол до Бралић

3` Голом Живковића Рад у Новом Саду повео са 1:0, гости су извели добру акцију са леве сране, ушли у казнени простор, на повратну лопту налетео је Душан Живковић и погодио мрежу по земљи

ВОЈВОДИНА: Горан Вуклиш, Младен Деветак, Немања Човић, Мирко Топић, Стефан Ђорђевић, Никола Андрић, Никола Дринчић, Момчило Мркаић, Петар Бојић, Славко Бралић, Миљан Вукадиновић

РАД: Дамир Кахриман, Никола Ђорић, Урош Дамњановић, Саша Јовановић, Бојан Цигер, Љубомир Ковачевић, Александар Буснић, Милан Лазаревић, Душан Живковић, Милош Радивојевић, Милан Ђурић,