Суперлига Србије: Завршен дерби Партизан-Војводина (2:0)

Крај утакмице Партизан-Војводина, Асано довео Партизан у вођство у 25. минуту, Асано поново погађа у 64. минуту
с

93` Крај утакмице, Стојковић још једном одбранио одличан шут из даљине са десне стране

92` Дринчић изванредно шутнуо из слободњака,Стојковић се извио и одбранио, потом је још два пута голман Партизана бранио зицере нападача Војводине

90` Милош Јојић из Партизана добио жути картон због оштрог фаула

89` Лазар Марковић са двадесетак метара из полуконтре шутира поред  Војводининог гола

85` Сума асистирао Бајебеку, овај шутира по земљи са 15-так метара, голман Војводине Симић лако брани

79` Партизанов тренер Станојевић добио жути због приговора, сматра да судија није свирао фаул над беком црно-белих Обрадовићем

78` Дринчић са осмнаест метара из слободног ударца шутирао тик изнад пречке Партизановог гола

71` У Партизану Бајебек мења двоструког стрелца Асана

69` Дринчић центрирао из слободњака, Стојковићу испала лопта, Бојић шутира из близине, лопта иде поред стативе. Велика шанса за Војводину

64` Партизан повео са 2:0 голом Асана, феноменално му је асистирао Натхо пасом кроз одбрану Војводине. Натхо одмах потом замењен, ушао Сума

62` Жути за Бојића, у Војводини ушли Гемовић и Зукић, изашли Вељко Симић и Мркаић

61` Без шанси у другом полувремену

52` Почетак другог полувремена личи на уводни део меча, доста трчања и ангажовања, али нема повезаних акција

46` Почео други део меча у Партизану ушао Лазар Марковић уместо Немање Јовића, у Војводини  Аранђел Стојковић и Петар Бојић уместо Новевског и Деветка

45` Крај првог полувремена

44` Асано дуго вукао лопту по средини терена, ушао у зону шута, гађао поред стативе. Одмах пото Асано промашује са осам метара из стопостотне шансе за Партизан

40` Асано са десне стране погађа спољни део мреже после нешто дуже комбинације Партизана

36` Врло висок темпо меча, посебно после промене резултата

31` Смењују се напади на обе стране, Војводина извела два корнера у два минута

29` Дринчић шутирао на гол Партизана из корнера, Стојковић морао да се потруди да "извуче" лопту

27` Асано шутирао после продора Миљковића са десне стране, одбрана Војводине изблокирала шут

25` Асано изузетно јако шутнуо после продора са десне стране, лопта удара у стативу и одлази у мрежу, 1:0 за Партизан

17` Новевски из Војводине добио жути картон, каснио је и незгодно закачио супарника

16` Тимови у дербију изједначени

14` Мркаић лепо прошао са леве стране, центрирао по земљи у петерац Партизана, нападачи Војводине нису га пратили

10` Асано побегао са леве стране, упутио ударац по земљи, лопта одлази поред гола голмана Војводине Симића

9`Вукадиновић из Војводине полуволејом хвата лопту са 17 метара после одбитка након Дринчићевог центаршута, лопта лети преко гола

7` Полуконтра Партизана, Јојић вукао лопту, дао је десно до Асана, овај је враћа, Јојић меко шутира по земљи поред стативе

4` Уводно одмеравање снага, за сада без повезаних акција

САСТАВИ

ПАРТИЗАН: Владимир Стојковић, Светозар Марковић, Игор Вујачић, Бибрас Натхо, Филип Холендер, Такума Асано, Александар Шћекић, Александар Миљковић, Иван Обрадовић, Милош Јојић, Немања Јовић

ВОЈВОДИНА: Никола Симић, Младен Деветак, Синиша Саничанин, Стефан Ђорђевић, Никола Андрић, Никола Дринчић, Владан Новевски, Вељко Симић, Момчило Мркаић, Славко Бралић, Миљан Вукадиновић