Суперлига: Војводина – Раднички 3:0 (Уживо)

Фудбалери Војводине победили су екипу Радничког са 3:0 на стадиону "Карађорђе".
vojvodina radnicki

Крај утакмице

90+1. минут: Војводина је постигла и трећи гол. Стрелац је био Момчило Мркаић на асистенцију Стефана Ђорђевића.

90. минут: Игра се надокнада од три минута

90. минут: Шанса за Раднички, у прилици је био Немања Суботић, али његов шут није имао довољну снагу.

86. минут: Измена у Радничком, изашао је Немања Којић, а ушао Владимир Ђилас.

84. минут: Измена у Војводини, изашао је Миљан Вукадиновић, а ушао Немања Човић.

84. минут: Жути картон за играча Радничког Марија Маслаћа

81. минут: Измена у Војводини, изашао је Петар Бојић, а ушао Дејан Зукић.

80. минут: Играч Радничког Александар Пејовић био је у нападу, али је отишао сувише широкп, па је акција пропала.

70. минут: Измена у Војводини, изашао је Младеновић, а ушао Ђуричин.

70. минут: Стрелац другог гола за Војводину Вукадиновић добио је жути картон.

69. минут: Војводина је постигла и други гол, а стрелац је био Миљан Вукадиновић.

68. минут: У прилици је за Војводину био Богдан Младеновић, али је његов шут завршио поред гола.

67. минут: Измена у Радничком, изашао је Михајловић, а ушао Стојановић.

64. минут: Војводина је била у прилици преко Момчила Мркаића, али је напад лоше завршен.

61. минут: Војводина је била у нападу, али је Момчило Мркаић био у офсајду.

59. минут: Измена у Радничком, изашао је Дејан Мелег, а ушао Стефан Милосављевић.

59. минут: Прилика за Раднички, Немања Суботић је шутирао, али је голамн Војводине успео да засутави овај шут.

54. минут: Шанса за Војводину, у прилици је био Стефан Ђорђевић, али је његов шут зауставио голман Радничког.

Полувреме

42. минут: Играч Војводине Аранђел Стојковић био је у шанси, али је промашио.

38. минут: Раднички је био у шанси преко Стефана Михајловића, али је његов шут завршио далеко поред гола.

36. минут: Жути картон за играча Војводине Стефана Ђорђевића.

36. минут: Војводина је била у нападу преко Богдана Младеновића, али је он био у офсајду.

35. минут: Прилика за Раднички, Стефан Михајловић је покушао, али је његов шут био безопасан по гол Војводине.

30. минут: Обе екипе покушавају из полушанси да угрозе гол ривала, али ниједан тим не успева да до краја изгради праву акцију.

18. минут: Војводина је имала нову прилику, у шанси је био Дринчић, али је шутирао поред гола.

17. минут: Жути картон за играча Радничког Немању Суботића.

6. минут: Шанса за Војводину. Богдан Младеновић је био у нападу, али је његов шут био безопасан по гол Радничког. Одмах потом уследио је и покушај Петра Бојића, али и ова шанса је пропала.

3. минут: Прва шанса за Раднички, Немања Суботић је шутирао, али безопасно.

1. минут: Војводина је већ у првом нападу дошла до гола, а стрелац је био Момчило Мркаић, на асистенцију Николе Дринчића.

Почела је утакмица

Састави

ВОЈВОДИНА: Роцков, Саничанин, Топић, Ђорђевић, Дринчић, Младеновић, Мркаић, Бојић, Бралић, Стојковић, Вукадиновић.

РАДНИЧКИ: Стевановић, Тодоровски, Суботић, Пејовић, Ристић, Чумић, Летић, Мелег, Михајловић, Којић, Маслаћ.

Годинама уназад међусобни окршаји фудбалера Војводине и Радничког из Ниша доносе посебну атмосферу, која је често умела да изађе из оквира спортског и фер-плеја.

Пред дуел два тима на стадиону “Карађорђе” атмосфера се, утисак је, поново усијава, јер је реч о изузетно важној утакмици.

Улог је велики - победник ће направити огроман корак ка пласману у Европу, што додатно утиче на повећање тенизије.