ВОЈВОЂАНСКА ЛИГА – СЕВЕР  Црвенка - Младост (БП) 0:5 (0:2)

Након прошлонедељног високог пораза у Врбасу, Црвенчани су доживели још један убедљив неуспех.
fudbal lopta

ЦРВЕНКА: Стадион “Милорад Џомба”, гледалаца око 100, судија: Мартиновић (Кљајићево). Стрелци: Мрђан у 10. и 73. Лесков у 25. (из пенала) и Плавшић у 75. и 80. минуту. Жути картони: М. Суботић (Црвенка), а Кања (Младост). Црвени картон: Милан Суботић (Црвенка) у 38. минуту.

ЦРВЕНКА: Дринчић 6, Ивић 6, Ј. Суботић 5, Ракочевић 6, Костић 5, Шакић 5, М. Суботић 5, Бошковић 5, Бабић 5, Петрић 6 (Трифуновић 5), Латиновић 5.

МЛАДОСТ: Лења 7, Ожват 7, Лесков 7, Јакуш 7, Мрђан 8 (Шпрох), Плавшић 8, Кања 7 (Ципе), Иветић 8, Загорчић 7 (Станић), Фабри 7, Бероња 7.

Након прошлонедељног високог пораза у Врбасу, Црвенчани су доживели још један убедљив неуспех.Да ће тако бити није изгледало на самом почетку, када су домаћи играчи имали две сјајне прилике да поведу, али су се промашаји Ракочевића и Костића показали као увод у потпуни суноврат.

Уследио је већ у 10. минуту голом Мрђана, а у 25. био је сасвим известан, након оправдано досуђеног пенала који је Лесков сигурним ударцем претворио у вођство гостију од 2:0.

У наставку је виђено још блеђе издање Црвенчана, који су били са играчем мање, и разиграни гости у периоду од 73. до 80. минута постижу још три гола преко Мрђана и Плавшића у два наврата.