Зрењанинска лига: Куманчани стали

​​​​​​​Црвена звезда - 2. октобар 3:0 (0:0)
fudbal lopta

РУСКО СЕЛО: Стадион Црвене звезде, гледалаца 100, судија: Пауновић (Житиште), стелци: Попесков у 48. 88. и Гуцул у 80. минуту.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Максић 7, Савичић 7, Ољача 7, Попесков 8, Перовић 7, Петровић 7, Пашић 7 (Микалачки), Медић 7 (Хун), Узелац 7, Ј. БОсанчић 7 (Чуданов), Гуцул 7.

2. ОКТОБАР: Барачков 7, Ковачев 6, Ђорђевић 7, Марић 7, Бозокин 6, Вребалов 6, Виоглавин 6 (Радојев), Лазић 7, Барта 7, Милосављев 6, Секулић 7.

Домаћин је најзад успео да прекине серију лоших резултата. Овога пута против чврсте екипе 2. октобра из Кумана.  У првом полувремену гости су били су равноправан ривал домаћину из Руског Села.

У наставку Рускоселци су кренули у општу офанзиву, а гости су се углавном бранили и тражили шансе у контра - нападима. Посебно расположен за игру био је двоструки стрелац Попесков коме је прошло за руком да два пута начне мрежу Барачкова. Треба истаћи и младог Гуцула који се врло добро снашао у шеснаестерцу и погодио мрежу гостујућег голмана.

М. Рачић

Јединство - Делија 2:2, Русанда - Лехел 1:0, Младост (БД) - Војводина 2:0, Раднички - Тамиш 1:7, Црвена звезда - 2. октобар 3:0, Младост (Л) - Омладинац 1:3, Борац - Потисје 1:2, Полет - Клек 1:2.

1. Омладинац       7      6      1      0      34:7  19

2. Потисје             7      6      1      0      29:8  19

3. Клек                   7      4      2      1      18:6  14

4. Лехел                 7      4      1      2      14:5  13

5. 2. октобар          7      4      1      2      16:12        13

6. Тамиш                7      4      0      3      18:10        12

7. Војводина          7      4      0      3      14:9  12

8. Ц. звезда           7      4      0      3      14:10        12