Зрењанинска лига: Силовит старт Милошевчана

Војводина (НМ) - Билећанин 6:0 (1:0)
fudbalska lopta

НОВО МИЛОШЕВО: Стадион Војводине, гледалаца 100, судија: Пауновић (Житиште), стрелци: Роцков у 45. Моноштори у 56. Вујић у 63. и 65. Малеш у 76. и Арсенов у 85. минуту. Жути картони: Арсенов (Војводина), Новаковић, Самарџић (Билећанин).

ВОЈВОДИНА: Баркоци, Е. Моноштори (Стојков), Мирков, Малешев (Терзин), Малеш, Роцков, Вујић (Ћурчић), Николић, Арсенов, Томић, Шкеро.

БИЛЕЋАНИН: Немчев, Кустурић, Самарџић, Новаковић, Малушевић, Рајак, Н. Магочевић, Колдан, Грубачић, Вујадиновић, М. Магочевић.

Фудбалери новомилошевачки Војводине високом победом од 6:0 против Билећанина добро су отворили пролећни део првенства. Мрежу гостујућег голмана Немчева први је начео лепим поготком Слободан Роцков на истеку 45. минута првог дела игре.

На 2:1 повећао је Ервин Моноштори у 56., а потом се Радован Вујић од размаку од три минута два пута уписао у листу стрелаца. Пети погодак дело је Малеша а тачку на пола туцата голова ставио је Арсенов пет минута пре краја сусрета.  Овом побнедом Милошевчани су наговестили да ће у наставку првенства играти знатно боље и да ће се врло брзо прикључити тимовима са врха табеле.

М. Секулић

Војводина (НМ) - Билећанин 2:0, Борац - Лехел 7:1, Русанда - Младост (БД) 2:0, Пролетер  - Крајина 1:4, Младост (Л) - Банат 2:3, Омладинац - Нафтагас (Б) 2:1, Црвена звезда (РС) - Нафтагас (Е) 6:0, Црвена звезда (ВС) - Војводина (Б) 2:0.

1. Крајина                  16     13     2      1      61:14        41

2. Банат                     16     12     0      4      43:15        36

3. Борац                     16     9      5      2      40:14        32

4. Ц. звезда (ВС)        16     9      5      2      19:6  32

5. Русанда                  16     10     2      4      34:26        32

6. Ц. звезда (РС)        16     8      4      4      46:20        28

7. Младост (БД)          16     8      3      5      32:19        27

8. Пролетер                 16     7      4      5      29:19        25