Звезда после преокрета убедљиво славила у Лучанима

ЛУЧАНИ: Фудбалери Црвене звезде победили су Младост 5:1 (1:1) у Лучанима после преокрета у 17. колу Суперлиге Србије.
fudbal lopta pix

Домаћи тим повео је у 9. минуту голом Милана Бојовића, а Звезди је преокрет режирао троструки стрелац Александар Катаи (30, 54. и 65. минут), а мрежу су још затресли Гелор Канга (59) и Мирко Иванић (61).

Изабраници Дејана Станковића сада на другом месту на табели Суперлиге имају 41 бод.

Станковић: Преокрет у правом тренутку

Тренер фудбалера Црвене звезде Дејан Станковић био је задовољан после тријумфа у Лучанима.

Опет једна тешка утакмица за нас. Доста лоше смо се адаптирали на терен и игру противника, али најбитније је да смо успели да изједначимо и вратимо утакмицу онако како смо желели. Попричали смо у свлачионици и у другом делу игре изашли доста директније и организованије и за јако кратко време успели да преокренемо резултат, рекао је Станковић за клупски сајт.

Противници су увек мотивисани када играју против нас, као што сте и данас могли да видите. Не могу све утакмице да се добију од првог минута, али треба бити стрпљив као што сам рекао на конференцији. Честитам момцима и хвала навијачима на феноменалној подршци, закључио је Станковић.