НБА плеј-оф: Далас изједначио против Клиперса

ОРЛАНДО: Кошаркаши Даласа победили су Лос Анђелес Клиперсе 127:114 у другој утакмици прве рунде плеј-офа НБА лиге, чиме су резултат у серији изједначили на 1-1.
boban marjanovic nba

Мавериксе је до тријумфа предводио Лука Дончић са 28 поена, осам скокова и асистенцијом мање за 28 минута на паркету.

Кристапс Порзингис додао је 23 коша уз седам ухваћених лопти, док је српски центар Бобан Марјановић одиграо 10 минута и био на корак од дабл-дабл учинка.

Марјановић је убацио 13 поена (6/8 шут из игре), уз девет скокова и једну асистенцију.

Међу Клиперсима најбољи је био Кавај Ленард са 35 поена и 10 ухваћених лопти, а испратио га је Лу Вилијамс са 23 коша и седам додавања.

Резултати: Торонто-Бруклин 104:99 (2-0), Денвер - Јута 104:125 (1-1), Бостон-Филаделфија 128:101(2-0).