Пораз кошаркаша Звезде од Албе у Берлину

БЕРЛИН: Кошаркаши Црвене звезде поражени су вечерас од Албе у Берлину 74:70 у утакмици 32. кола Евролиге.
c

Немачки тим је наставио традицију победа против црвено-белих, па ће изабраници Дејана Радоњића у преостала три кола "тежим путем" покушати да изборе пласман у плеј-оф.

Најзаслужнији за тријумф Албе био је Маодо Ло са 22 поена.

Код Звезде Нејт Волтерс постигао је 18, Никола Калинић 13, Огњен Добрић 12, а Дејан Давидовац 11 поена.

У наредном колу црвено-бели гостују Бајерну у Минхену 1. априла.

Радоњић: Нисмо успели да одбранимо "офанзивни скок"

Честитке Алби, на крају су преломили поени после њиховог офанзивног скока. Све време смо имали тај проблем и нисмо успели да га решимо, рекао је тренер кошаркаша Црвене звезде Дејан Радоњић после пораза.

Много проблема било је на почетку меча, без фокуса, слаба дефанзива, много грешака, У другој четвртини било је много боље, а затим се цело друго полувреме играло кош за кош, посед за посед. На крају, преломили су поени после офанзивног скока које смо допустили, поручио је Радоњић после меча.