Пораз Воше од Меге у плеј-офу кошаркашке Суперлиге

БЕОГРАД: Сигурном игром, пре свега у првих 20 минута када је победник практично одлучен, Мега је повела са 1:0 у полуфиналу  плеј – офа кошаркашке Суперлиге.
m

Новосађани су, стекао се утисак, одиграли најслабије полувреме у сезони, али прилику да поправе утисак имаће већ сутра, а утакмица на Спенсу почиње у 19 часова.

Поново Воша није била комплетна (повређени су Вучетић и Зарић), и то је оставило трага. После уводног егала од 6:6, наступиле су муке за црвено – беле.

Домаћи бекови (пре)лако су пробијали први линију новосадске одбране и лако поентирали, или остављали неког од саиграча самог у повољној позицији за шут.

Касније, када су црвено – бели скупили рекет не дозвољавајући лаке поене и доминацију у скоку Меге, дистанца је остајала небрањена и то су домаћи кажњавали.

С друге стране, у нападу Новосађана увукла се несигурност, промашили су много отворених шутева и изгубили доста лопти и победник се знао већ на одласку на одмор.

У другом делу, Војводина је заиграла боље, Мега очекивано спустила гас и црвено – бели су колико – толико ублажили пораз.