СУБОТИЧАНИ И НАРЕДНЕ СЕЗОНЕ ИГРАЈУ ЕВРОПУ Спартак у ФИБА Лиги шампиона
25.06.2026.
20:13
21:57
Коментари (0)
МИЕС: Кошаркаши Спартака из Суботице играће наредне сезоне у групној фази ФИБА Лиге шампиона, потврђено је данас на званичном сајту такмичења.