Првенство Србије у хокеју: Први тријумф Новосађана

НОВИ САД: Хокејаши Војводине уписали су први тријумф ове сезоне у Првенству Србије. Они су до победе дошли у првој утакмици другог дела такмичења против другог тима Црвене звезде – Ред тима.
hokej

Новосађани су били бољи током целе утакмице и заслужено су славили.

Домаћини су већ након пет минута дошли до вођства, а прецизан је био капитен Немања Вучуревић. На нови погодак чекало се чак 20 минута, када је на асистенцију Пушца предност Воше дуплирао Радосављевић. Пред крај друге деонице Новосађани су постигли трећи гол преко Јерковића.

Војводина није посустајала, грабила је ка првом тријумфу у сезони и преко Бјелогрлића дошла до 4:0, да би након тога гости постигну почасни гол, а победу домаћина оверио је Бабић.

С. Ру.

Војводина – Ред тим 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

НОВИ САД: Ледена дворана Спенса, без гледалаца, судије: Фазекаш, Поповић, Николић, Ђокић.

ВОЈВОДИНА: Белић, Падалиста, Бабић 1, Бјелогрлић 1, Ченгери, Мирков, Гусев, Марковић 1, Томашевић, Ђорђевић (1 ас), Јерковић (1 ас), Дањи, Пушац (2 ас), Милићевић, Милојковић, Николић, Грковић, Матић, Радосављевић 1 (1 ас), Вучуревић 1, Балабан.

РЕД ТИМ: Битон, Радојчић, Јеремић, Стојановић, Брадић, Крављанац, Динић (1 ас), Голубовић, Ајдуковић, Јововић, М. Николић, В. Николић, Голднер (1 ас), Милошевић, Стаматовић 1.