КУП СРБИЈЕ ЗА ВАТЕРПОЛИСТЕ Новосађани стали у четвртфиналу

Ватерполисти Војводине други пут у размаку од четири дана поражени су од Црвене звезде у Београду.
vaterpolisti vojvodine

Две екипе су се овог пута састале у четвртфиналу Купа Србије, а даље ће такмичење наставити београдски црвено-бели. Они су се захваљујући првом полувремену, у којем нису примили ниједан гол, пласирали на завршни турнир. Домаћи играчи су већ на старту створили велику разлику пошто су мрежу Војводине затресли четири пута. У другој деоници није виђено много тога занимљивог, па је постигнут само један гол у корист београдског тима.

Воша је тако на полувреме отишла без поготка (5:0). Бољу партију гости су пружили у другом делу игре. Успели су да парирају противнику, кренули су да постижу голове, али нису могли да угрозе озбиљну предност домаћих. Новосађани су тако завршили такмичење у Купу и сада им остаје да се фокусирају само на домаће првенство.

Црвена звезда – Војводина 10:5 (4:0, 1:0, 1:1, 4:4)

БЕОГРАД: Спортски центар „Милан Гале Мушкатировић“, играно без присуства гледалаца, судије: Путниковић, Анђелић, искључења: Црвена звезда 10, Војводина 6, петерци:Црвена звезда 2 (2), Војводина:2 (1).

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Мишовић, Танкосић 1, Касум 1, Марковић 2, Суботић 1, Тртовић, Вићковић 2, Басара 2, Вукићевић 1, Стојановић, Алексић, Смиљевић.

ВОЈВОДИНА: Гавриловић, Марић 1, Брешћански, Митровић, Тинтор, Васин 1, Прекогачић 1, Радованлија 1, Тубић, Тркуља, Трапара, Гусаров 1, Попадић.