Регионална лига: Војводина убедљива против Ваљева

После импресивне прве четвртине Војводина је стекла предност од 5:0, головима Тубића, Шулца, Митровића, Васића и Црвенка.
radoslav filipovic FB--4286 (1)

Нешто слабију игру домаћина у другој деоници искористили су гости из Ваљева и преко капитена Марка Матовића и Александра Марковића смањили на 5:2. После тога Воша се прбудила головима Марчете, Шулца и Тубића пред крај друге четвртине и повећала је предност, па је на велики одмор отишла са предношћу од 8:2. У наставку Војводина је закључала браву свога гола и решила трећу четвртину рутински са 2:0 преко Рогача и Чабрила. Воша је и у четвртој четвртини наставила са  добром игром и головима Митровића, Рогача и Ћатовића рутински привела меч крају. У последњој четвртини истакао се и резервни голман Никола Поповић са пет одбрана, а пораз гостију је ублажио Мрковић.

После меча задовољан је био тренер Владимир Цукић и најавио победу у следећем мечу у Нишу против Наиса у Купу.

Л. Стакић

Војводина - Ваљево Горење 13:3 (5:0, 3:2, 2:0, 3:1)

НОВИ САД: Базен СЦ Слана бара, гледалаца 200, судије: Путниковић и Анђелић (Београд). Играч више: Војводина 7 (2), Ваљево 9 (0).

ВОЈВОДИНА: Филиповић (9 одбрана), Чабрило, Васин, Црвенко 1, Митровић 2, Прекогачић, Ћук, Ћатовић 2, Рогач 2, Шулц 2, Васић 1, Марчета 1, Поповић (5 одбрана), Тубић 2.

ВАЉЕВО ГОРЕЊЕ: Бракочевић (4 одбране), Арсеновић, Станић, Марковић 2, Радуловић, Дукић, Матовић 1, Глигоријевић, Лукић, Босић, Филиповић, Илић, Мирковић.

Резултати 7. кола: Црвена звезда – Шабац 11:10, Медвешчак – Соларис 8:6, Катаро – Задар 12:6, Војводина – Ваљево 13:3.

1. Црвена звезда        7      7      0      0      76:45        21

2. Војводина               6      5      0      1      69:45        15

3. Шабац                     6      4      0      2      68:43        12

4. Ваљево                   6      4      0      2      61:61        12

5. Катаро                     7      2      2      3      61:70        8

6. Наис                        6      2      1      3      47:57        4

7. Медвешчак             6      2      1      3      47:62        4

8. Соларис                  6      0      0      6      36:56        0