УСВОЈИТЕ ОВА ПРАВИЛА ЗА УШТЕДУ И ПРИЈАТНО РАСХЛАЂЕЊЕ... А ШТА КАДА НИСМО КОД КУЋЕ? Треба ли искључивати клима уређај када излазимо из стана и која је температура најпријатнија и најисплативија СТРУЧЊАЦИ ВАМ РЕШАВАЈУ ВЕЧНУ ДИЛЕМУ 23.06.2026. 20:57 21:04 Пише: Дневник Коментари (0) Чим температуре пређу 30 степени, клима уређај постаје најважнији апарат у дому. Ваше име Текст коментара Interests Услови коришћења Пошаљите коментар