МЛАДИЋ ПУЦАО НА АУТОМОБИЛ У ПОКРЕТУ Метак завршио у унутрашњости возила ПОЧИНИЛАЦ ОДРАНИЈЕ ПОЗНАТ ПОЛИЦИЈИ
Младић (25) ухапшен је због пуцњаве су Селу Чалма код Сремске Митровице која се догодила синоћ нешто после 23 сата, када је погодио аутомобил у покрету.
Младић је уперио пиштољ у возило које је ишло ка њему, а када је возач покушао да избегне контакт, младић је са бочне стране пуцао на аутомобил и метак је разбио задње стакло и задржао се у унутрашњости возила.
Како за telegraf.rs кажу из ПУ Сремска Митровица, 25-годишњи младић је ухапшен и одређено му је задржавање до 48 сати, у ком року ће бити приведен на саслушање у тужилаштво. На терет су му стављена два кривична дела - недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја и изазивање опште опасности.
У пуцњави, на срећу, нико није повређен.
Младић, наводно, није циљао директно у човека чији је аутомобил погодио, већ је насумично пуцао по улици.
Према првим информацијама, од младића је одузет гасни пуштољ, који је послат на вештачење.
Он је одраније познат полицији.