Тинејџер ножем усмртио тинејџера ТУЖИЛАШТВО ТРАЖИ ПРИТВОР за малолетника осумњиченог за ТЕШКО УБИСТВО У НОВОМ ПАЗАРУ
НОВИ ПАЗАР: Више јавно тужилаштво у Новом Пазару је предложило суду да одреди притвор А.К. (17) осмњиченом да је 30. јула испред угоститељског објекта "Џезва" једног малолетника ножем убио и ранио тројицу младића.
Притвор му је предложен због опасности од бекства, да не би утицао на сведоке, да не би поновио кривично дело у кратком временском периоду и због узнемирења јавности, саопштено је из тог тужилаштва.
Тужилаштво је Вишем суду у Новом Пазару, судији за малолетнике поднело захтев за покретање припремног поступка против А.К.
Он је осумњичен за извршење кривичног дела тешко убиство на штету сада покојног М. М. (17) из Новог Пазара, док је смртна последица изостала услед благовремене лекарске интервенције у односу на малолетног Х. М., малолетног Е. Ј. и С. М, сви из Новог Пазара.
На углу улица Стане Бачанин и Стевана Немање, синоћ око 22 сати у центру Новог Пазара, дошло је до физичког сукоба у којем је учествовало више особа, а када су повређене четири особе од којих је једна подлегла повредама.