clear sky
33°C
26.06.2025.
Нови Сад
eur
117.2093
usd
100.3418
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

СВЕ ЈЕ СПРЕМНО ЗА РЕГАТУ Уређена обала канала код Апатин

26.06.2025. 20:26 20:34
Пише:
Извор:
Дневник/ЈВП Воде Војводине
ЈВП „Воде Војводине”
Фото: ЈВП „Воде Војводине”

На десној обали канала Пригревица - Бездан код Апатина, уређено је приобаље у дужини од 400 метара, а уређење ове локације завршено је уочи доласка Регате.

Као и претходних година, ЈВП „Воде Војводине“ на пловном путу маршруте, додатно уреди обалу канала где ће пристати регаташи, а која ће након Регате остати на коришћење локалном становништву.

ЈВП „Воде Војводине”
Фото: ЈВП „Воде Војводине”

На деоници од друмског до железничког моста формирана је стаза ширине 6 метара, а на радост љубитеља риболова, истовремено је постала и пецарошка. Постављено је 10 нових дрвених платформи за пецање, дугачких 2 метра.

ЈВП „Воде Војводине”
Фото: ЈВП „Воде Војводине”

Овим радовима приступ каналу и води постао је много једноставнији, а локација врло атрактивна за рекреацију, излете и одмор.

ЈВП „Воде Војводине”
Фото: ЈВП „Воде Војводине”

У складу са слоганом овогодишње Регате „Изађи на воду", на овој локацији постављен je и урбани мобилијар, односно дрвене клупе, столови, сунцобрани и канте за отпад, истакли су у ЈВП „Воде Војводине“.

Извор:
Дневник/ЈВП Воде Војводине
Пише:
Пошаљите коментар