МО Сремска лига – запад: Министар режирао преокрет

Домаћини су могли славити и убедљивије. Од гостију се више очекивало, јер су брзо повели са 2:0.
lopta1

Граничар (К) - Бачинци 6:2 (3:2)

КУЗМИН: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Вучетић (Ердевик). Стрелци: Недимовић у 14, Стефановић у 25, Врањковић у 42, Миражић у 43, 57. и 65. за Граничар, а Мијановић у 10. и У. Радивојшић у 12. минуту за Бачинце.Жути картон: Мијановић (Бачинци).

ГРАНИЧАР: Шивољицки 7, Петрић 7, Митровић 7 (Симић), Врањковић 7, Дејан Печеница 7 (Миражић 8), Стефановић 7, Јовановић 7, Радовановић 7 (Зечевић), Шојић 7, Белић 7 (Сушић), Недимовић 7.

БАЧИНЦИ: Барјактаровић 6 (Божичковић), Џуња 6, М. Босанчић 6 (Јелић), Блажановић 7 (Јанузовић), Мијановић 7, Чавић 7, Андрић 7, С. Гачић 7, Вурдеља 7, У. Радивојшић 7 (Перишић), Милинковић 7 (Васиљевић).

Иначе, играо се добар фудбал. Одлично је играо стрелац првог гола за домаћине министар Недимовић који је најзаслужнији за преокрет. И наравно троструки стрелац Миражић.

Б. Цветичанин

ЛСК - Ердевик 2:1 (1:1)

ЛАЋАРАК: Игралиште ЛСК-а гледалаца 100, судија Грујичић (Сремска Митровица). Стрелци: Шеик у 20. и Радишић у 86. за ЛСК, Ширадовић у 38. минуту. Жути картон: М. Босанчић (ЛСК).

ЛСК: Симеуновић, Ивин, Дринић, Половина (Гршић), Вуколић (Драгишић), М. Босанчић (Радишић), Рибић, Петковић (Зарић), Шеик, (Требовац), Милићевић, Лацковић.

ЕРДЕВИК: Панић, Вукадиновић, Ганић, Јелчић, Воларевић, Штрбац (Васић), Пап (Марчок), Ширадовић, Поважан, Цветковић, Шили.

Лаћарци су славили заслужено. Мада су се гости држали добро све до финиша утакмице. Непажњу гостујуће одбране искористио је Радишић и лако матирао изненађеног Панића.

Д. Милићевић

БСК - Зека Буљубаша 2:6 (2:4)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 50, судија Неговановић (Сремска Митровица). Стрелци: Цвијетић у 26.и Скорупан у 36. за БСК, Пармаковић у 2, 5, 9. и 37, Мартиновић у 76. и Кукић у 89. минуту за Зеку Буљубашу.Жути картони: Т. Племић, Зељковић, Ж. Ћирић (БСК), М. Беговић, Беловуковић (Зека Буљубаша).

БСК: Коплић, Т. Племић, Б. Ћирић, Петровић, Д. Племић, Скорупан, Цвијетић, Ивковић (Тодић), Зељковић (Новаковић), Ж. Ћирић (Рокић), А. Племић (С. Племић).

ЗЕКА БУЉУБАША: Дудић, Мирослав Банчевић (Мартиновић), Копуновић, М. Беговић, Белић, Беловуковић, Миловановић (Боровац), У. Беговић (Кукић), Пармаковић, Милан Банчевић (Павловић), Турудић (Станковић).

Била је то добра првенствена утакмица. Гости су већ у 9. минуту водили са 3:0. Сва ти гола постигао је Пармаковић. Први и трећи из близине, а други из шута с 22 метра. Лопта је ушла у саме рашље. После тога домаћи су смањили резултат головима Цвијетића и Скорипана. А, онда је Пармаковић постигао  и свој четврти гол и решио утакмицу.

М. Илић

Хајдук (В) - Змај 6:0 (3:0)

ВИШЊИЋЕВО: Игралиште Хајдука, гледалаца 100, судија Стојковић (Добринци). Стрелци: Ветеха у 4. и 34,  (из пенала), 60. и 75. и Петаковић у 37. и 62. минуту. Жути картони: Петаковић. Хрчек (Хајдук), Јовановић, Савић (Змај).

ХАЈДУК: Митровић, Томшичић, Б. Ковачевић, Радовановић (Грујичић, Стојковић), Хрчек (Ђорђевић), С. Гавриловић (У. Ковачевић), Марјановић, Ветеха (У. Ковачевић), Петаковић, Кљајић, Перић.

ЗМАЈ: Кљајић, Синђић, Владисављевић (Ђурчић), В. Симеуновић (Бугарски), Јовановић (А. Сретеновић), Јесретић, Савић, Мијајловић, Витас, Чупић, Јеликић.

Ривали су одиграли доста добро утакмицу. Домаћини су могли постићи бар још три четири гола.

С. Томашевић

Граничар (А) - Јединство (Р) 0:1 (0:1)

АДАШЕВЦИ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Ранковић (Јарак).Стрелац: Јеж у 45. минуту.

ГРАНИЧАР: Кукуљ, Шипка, А. Васиљевић, Личанин, Станковић, Старчевић, Бојанић, Миличић, Радмановић, А. Нешковић, Вујић.

ЈЕДИНСТВО: Цветковић, Мађешић, Сремчевић, Цвјетичанин, Милекшић, Јеж, Јовановић, Илић, Момчиловић, Ерор, Самарџић.

Ривали су приказали лепу фудбалску представу. Румњани су остварили нови успех.

П. Симић

Бикић - Фрушка гора 1:0 (1:0)

НОЋАЈ: Игралиште Змаја, гледалаца 100, судија Мушицки (Рума). Стрелац: Ђурђевић у 10. минуту.Жути картони: Н. Смајић, Шумаруна (Бикић).

БИКИЋ: Матић 7, Ђурђевић 8, Васић 7, Шумаруна 7 (Ђорђевић), Сарић 7, З. Смајић 7, Недић 7, Благојевић 7 (Бајрами), Мијатовић 7, Радмановац 7, Добрић 7.

ФРУШКА ГОРА: Радивојевић 7, Савић 7, Деврња 7, Новаковић 7, Лазаревић 7, Бежановић 7, Љубинковић 7, Ромић 7, Пузић 7, Рокса 7, Недић 7.

Минималниу победу донео је Ђурђевић из шута са 12 метара.

Б. Басрак

Срем (СР) - Обилић 1:2 (0:1)

СРЕМСКА РАЧА: Игралиште Срема, гледалаца 100, судија Кавгић (Рума). Стрелци: Радосављевић у 68. за Срем, Војновић у 16. и М. Зец у 86. минуту за Обилић. Жути картони: Љ. Копрић (Срем), Девић (Обилић).Црвени картон: Д. Копрић (Срем).

СРЕМ: Томашевић, Ненадовић (Д. Коплић), Иносављевић, Љ. Копрић, Марјановић, Сивчевић, Тривунић, Радосављевић, Милош Зарић, Вићентић, Марко Зарић.

ОБИЛИЋ: Медаковић, Чавић, Медић, Ј. Микић, Девић (Дробњак), Војновић, Болић, Бертић, А. Зец, Стамболија (М. Зец), Огњеновић (Милосављевић).

Била је то чврста, отворена, али борбена и жива утакмица, у којој су Кукујевчани већ у првом полувремену показали да су бољи тим. На крају су добром игром и обезбедили планирану победу.

С. Голубовић

Резултати:

БЕШЕНОВО: БСК - Зека Буљубаша 2:6, АДАШЕВЦИ: Граничар -Јединство (Р) 0:1, БИКИЋ ДО: Бикић - Фрушка гора 1:0, ВИШЊИЋЕВО: Хајдук - Змај 6:0, СРЕМСКА РАЧА: Срем - Обилић 1:2 ЛАЋАРАК: ЛСК - Ердевик 2:1, КУЗМИН: Граничар - Бачинци 6:2.