Градска лига Нови Сад: Комшијски дерби Виловчанима

​​​​​​​Обилић - Тител 3:1 (1:0)
lopta_u_mrezi_1

ВИЛОВО: Игралиште Обилића; гледалаца 150; судија Крекић (Мошорин). стрелци: Милутинов у 14. Александар Панић у 49. и Илија Панић у  59. за Обилић, а Хуцки у 64.минуту за Тител.

ОБИЛИЋ: Петковић 7, Добрић /, Милован Панић 7, Милановић 7, Миладиновић 7, Илија Панић 7, Драгиша Панић 7, Александар Панић 7 (Илић), Тошић 6 (Ђурић), Павлов 6, Милутинов 6, (Стојановић)

ТИТЕЛ: Ђуричић 6, Анђелковић 5 (Младеновић), Петковић 6, Ј. Караташевски 6, Фодор 6, Паунић 6, Бабић 6, Павковић 6 (Н. Караташевски), Лочки 6, Хуцки 7, Илић 6 (Стојановић)

У комшијском сусрету гледали смо лепу и фер игру на обе стране у којој су домаћи за нијансу били бољи и успешнији на и заслужено тријумфовали. Већ у раној фази сусрета Милутинов је довео свој тим у вођство од 1:0. У наставку домаћини су још два пута савладали голмана гостујућег тима.,а капитен Титела Мирослав Хуцки је ублажио пораз.

Ж. М.

Ченеј - Милетић 1:3 (1:0)

ЧЕНЕЈ: Игралиште Ченеја, гледалаца 100, судија: Вукмановић (Ветерник), стрелци: Јаћимовски у 20. за Ченеј, а Ђурић у 75. Калаковић у 80. (из пенала) и Доб. Тривуновић у 89. минуту за Милетић. Жути картони: Брзак, Лукић (Ченеј).

ЧЕНЕЈ:  Костић, Ћурчић, Јаћимовски, Проле, Вилотијевић (Арсић), Лукић, Стојковић (Рогић), Малетић (Крстић), Милошев, Брзак, Драгин.

МИЛЕТИЋ: Лишић, До, Тривуновић, Рогић (Пругић), Ђурић, Деј. Тривуновић, Бањац (Пожарев), Колаковић, Павков, Мрачајац, Бабић, Суботин.

Док су имали снаге домаћи су господарили тереном. Други део припао је знатно припремљенијој екипи из Мошорина.

М. По.

Центар - Борац 0:2 (0:1)

КИСАЧ: Игралиште Татре, гледалаца 100, судија: Арсић (Нови Сад), стгрелци: Месарош у 25. и Миладиновић у 90. минуту. Жути картони: Ћупић, Шапоња (Центар), Михајловић, Рогановић, Јурковић (Борац).

ЦЕНТАР: Матић 6, Јовановић 6 (Марков), Шапоња 7, Ербез 6, Ћупић 6, Милић 6, Мушицки 6, Поњевић 6, Чалија 5, Козарски 6, Челић 6 (Петковић 6).

БОРАЦ: Бјелић 8, Вукмировић 7 (Миљковић), Рогановић 7, Рапић 7, Перић 7, Михајловић 7, Месарош 8, Јовановић 7 (Новаковић), Јурковић 7, Дражић 7, Недељковић 7 (Миладиновић 7).

Екипа Центра имала је теренску иницијативу, стварала прилике, а гости из Раковца постизали су голове.

М. По.

Центар - Борац 0:2, Динамо - Сусек 0:1, Хајдук - Москва 1:1, Обилић - Тител 3:1, Бачка - Железничар 1:3, Ченеј - Милетић 1:3. Слободан је био Фрушкогорац.

1. Фрушког.       13     10     2      1      46:9  32

2. Обилић         14     10     1      3      29:9  31

3. Милетић       13     9      3      1      42:10        30

4. Борац           14     9      2      3      33:13        29

5. Бачка             14     7      4      3      37:18        25

6. Железничар   14     7      2      5      28:15        23

7. Центар           14     6      3      5      25:19        21

8. Москва           14     6      3      5      20:18        21