Градска лига Нови Сад: Сигурни Каменичани

Фрушкогорац - Железничар 3:1 (0:0)

СРЕМСКА КАМЕНИЦА: Игралиште Фрушкогорца, гледалаца 100, судија: Чобанов (Руменка), стрелци: Бркљач у 51. Кукурузовић у 54. Перовић у 81. за Фрушкогорац, а Милутиновић у 90. минуту за Железничар. Жути картони: Јокић (Фрушкогорац), Ковачевић, Ђорђевски, Лаловић (Железничар).

ФРУШКОГОРАЦ: С. Боројевић, Фелећ (Младеновић), Васојевић, Перовић, Кукурузовић, Поповић, Јевтић, Глишић, Варничић, Бркљача (Јокић), Мијавец (В. Боројевић).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Кампић, Плавшић, Поповић, Кнежевић, Максимовић, Ћетковић, Ковачевић, Пињо (Сладић), Милутиновић, Лаловић, Ђорђевски.

У првом делу солидно су се бранили Новосађани. Одолевали су свим нападима и контрама покушавали да угрозе Боројевића. У наставку је браву одбране Железничара откључао Немања Бркљача. Био је то седми гол у овом делу првенства. До краја меча Кукурузовић је повећао резултат, а Перовић био неумољив за убедљиву предност. Част гостију је у последњем минуту регуларног дела голом спасао Милутиновић.

М. По.

Борац - Тител 2:1 (2:1)

РАКОВАЦ: Исталиште Борца, гледалаца око 100, судија: Беговић (Нови Сад), стрелци: Идризи у 19. Тинтор у 34. за Борац, а Павлов у 17. минуту за Тител. Жути картони: Јурковић, Дражић (Борац), Зарић (Тител).

БОРАЦ: Сакан 7, Тинтор 7, Матић 7, Маричић 7 (Божић 6), Рапић 7, Дражић 7, Сапунyић 8, Миладиновић 8, Месарош 7, Војновић 7 (Шумар 6), Идризи 7 (Јурковић 6).

ТИТЕЛ: Ђуричић 7, Зарић 6, Ћирко 7, Фодор 7, Тркуља 7, Папић 7, Павлов 7, Илић 6, Беран 6, Сицки 6 (Ђорђевић 6), Павловић 6.

Фудбалери Борца тешком муком су дошли до победе против врло добре и разигране екипе из Титела. Стрелци се нису прославили па је резултат био неизвестан свих 90. минута.

Б. Старчевић

Сусек - Москва 0:5 (0:1)

СУСЕК: Игралиште Сусека, гледалаца 50, судија: Каплијев (Нови Сад), стрелци: Салиху у 44. Релић у 61. и 78. Пећанац у 72. Буљић у 85. минуту. Жути картони: Јуришић, М. Нићетић (Сусек).

СУСЕК: Јакшић, С. Нићетић, Дардић, Вукмировић, Ђ. Нићетић, Шипка, Јуришић, Вукмировић, Бегојевић, Михајловић, Станојевић.

МОСКВА: Чамбор, Комазец, Лечић (Стевановић), Ћурић, Пећанац, Гашић, Салиху, Периновић, Кременовић (Плавшић), Буљић, Томов (Релић).

Нови пораз Сусечана и убедљива победа Москве. У првом полувремену у последњим тренуцима Салиху је донео предност гостима. Прави потез тренера Гојка Перишића било је увођење у игру Мирка Релића. Брзоноги нападач голом је повећао резултат, а потом је у сарадњи са Буљићам и осталим играчима допринео убедљивој победи. Резултат је повећао Пећанац, Релић  се по други пут уписао у стрелце, да би шлаг на торту за убедљиву победу ставио Јован Буљић.

М. По.

Динамо - Ченеј 0:2 (0:0)

БУДИСАВА: Игралиште Динама, гледалаца 100, судија: Лазаревић (Нови Сад), стрелци: Ћелић у 55. и Арсић у 89. минуту.

ДИНАМО: Шегрт, Кузмановић, Петковић (Ковачевић), В. Митрић, Пинтек, Илић, Перић, Здравковић, Самарyија (Н. Митровић), Милошевић, Поповић, Панић.

ЧЕНЕЈ: Стојановић, Јовановић, Рогић, Лукић, Драгин, Спасојевић (Малетић), Вилотијевић (Мојсиловић), Милошев, Зак (Арсић), Ћелић.

Први део протекао је у одмеравању снага и игри између два казнена простора. У наставку је дошла до изражаја искуство гостију. Голман Стојановић одлично дегажирао лопту, Ћелић ју је прихватио између двојице штопера, заобишао и голмана Шегрта и погодио мрежу.  Недоумицу око коначног победника разрешио је Арсић који је на одличан пас Чабрила ушао у шеснаестерац домаћих и погодио супротни угао.

М. По.

Хајдук - Бачка 2:6, Динамо - Ченеј 0:2, Центар - Милетић 0:0, Фрушкогорац - Железничар 3:1, Борац - Тител 2:1, Сусек - Москва 0:5. Слободан је био Обилић.

1. Фрушког.          6      5      1      0      24:5  16

2. Москва             7      5      0      2      14:7  15

3. Бачка               6      4      2      0      21:4  14

4. Милетић          6      4      1      1      19:5  13

5. Обилић           6      4      1      1      12:5  13

6. Центар            7      3      2      2      6:7   11

7. Борац             6      3      1      2      11:3  10

8. Ченеј              6      3      0      3      10:17        9