ГРАДСКА ЛИГА НОВОГ САДА Убедљиви Каменичани

Фрукогорац је у Раковцу декласирао Борац резултатом 0:4 (0:1).
fudbalska lopta

Тим Борца пружио је бледу партију што су знали да искористе играчи Фрушкогорца и казне сваку грешку погоцима. И домаћи играчи су имали своје прилике, али су стрелци затајили. Квалитет је био на страни РАКОВАЦ: Игралиште Борца, гледалаца око 150, судија: Димитријевић (Нови Сад), стрелци: Варничић у 37. Караћ у 74. Мијавец у 82. и 89. минуту. Жути картони: Маричић, Берић, Богдановић, Новаковић (Борац), Бркљач (Фрушкогорац).

БОРАЦ: Бјелић 5, Рапић 6, Перић 6 (Идризи 5), Рогановић 6, Маричић 6, Михајловић 5 (Васиљевић), Месарош 6, Јовановић 5 (Новаковић 5), Јурковић 5, Дражић 6, Војиновић 6.

ФРУШКОГОРАЦ: Боројевић 7, Караћ 7, Васојевић 8, петровић 8, Кукурузовић 8, Глишић 7, Јефтић 8, Варничић 7 (М. Лукић 7), Шкрбић 7, Бркљача 7 (Јокић 6), У. Лукић 7 (Мијавец 8).

гостију што говори и крајњи резултат.

Б. Старчевић

Железничар - Обилић 0:1 (0:1)

Након успешног пролећног старта са пуно жеља и мотива у меч са Обилићем ушла је екипа Железничара. Међутим, није успела да настави успешан низ. Гол одлуке за екипу из Вилова постигао је Богољуб Тошић.

НОВИ САД: Игралиште у Индустријској зони, гледалаца 50, судија: Кљајић (Бачки Јарак), стрелац: Тошић у 27. минуту. Жути картони: Илић, И. Панић (Обиић).

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Радоман, Берић (Јовчић), Поповић, Кнежевић, Стевановић, Ћетковић, Радић (Плавшић), Лаловић, Милутиновић, Ђорђијевски (Шатара), Нешић.

ОБИЛИЋ: Петковић, Добрић, Милановић, Радаковић, Миладиновић, И. Панић, А. Панић (Ћурчић), Павлов, Тошић (С. Панић), Милутинов, Илић.

М. По.

Москва - Динамо 1:2 (1:2)

Екипа из Будисаве изненадила је домаћина и за непуних 16 минута стигла је до два гола предности. Већ у 9. минуту Дајман Кузмановић савладао је голмана Чамбора. До повећања резултата гости су стигли након оправдано досуђеног казненог ударца уз стрелца Велибора Митрића. Успели су домаћи да среде редове и голом Черњака и да смање резултат. У наставку и поред неколико прилика на обе стране резултат се није мењао.

НОВИ САД: Игралиште Црвене звезде, гледалаца 100, судија: Стојиљковић (Нови Сад), стрелчи: Черњак у 40. за Москву, а Кузмановић у 9. и Митрић у 16. минуту (из пенала) за Динамо. Жути картони: Кременовић (Москва), Пинтер (Динамо).

МОСКВА: Чамбор, Лазић, Лечић, Мацура (Ступар), Деј.Драгић, Миљевић, Косановић (П. Драгић), Периновић, Кременовић (Томов), Черњак, Шљивић.

ДИНАМО: Шегрт, Митрић, Савић, Мишкић (Станић), Пинтер, Илић, Перић (Радосавац), В. Митрић (А. Милошевић), Кузмановић, М. Милошевић, Слокар.

М. По.

Милетић - Бачка 7:2 (2:1)

Серију победа у пролећном делу првенства играчи и тренера Живана Јелина наставили су савладавши слабу екипу из Бегеча. У првом делу мрежу немоћних гостију начео је Суботин већ у 13 минуту, да би гости преко Сиришког у 33 минуту поравнали резултат. Павков је у завршници првог полувремена поново довео свој тим у вођство. У других 45 минута домаћи играчи су се разиграли и постигли још 5 лепих голова .

МОШОРИН: Игралиште Милетића,  гледалаца 150, судије Јефтић (Будисава) стрелци: Суботин у 13, Павков у 40, Добривоје Тривуновић у 48, Пругић у 60. 68. и 86.  и Багић 73.  минуту за Милетић,  а Сиришки у 33. и Леђанац 65. минуту за Бачку.

МИЛЕТИЋ: А. Лишић-, Пожарев 7, Добривоје Тривуновић 9,(Б. Лишић), Рогић 7 (Пругић), Суботин 8 (Вучић), Бањац 7, Багић 7, Дејан Тривуновић 7, Павков 7, Мрачајац 7 и Калаковић 7.

БАЧКА: Штрбац 5, Мајсторовић 5, Њемчевић 5 Слепчев), Глишић 5, Танцин 5, Гавранић 5, Павлов 5 (Кнежевић), Лињачки 5, Леђанац 6 (Куриш), Инђић 5, Сиришки 6.

Ж. М.

Тител - Хајдук (Г)  1:0 (0:0)

После нешто боље игре у другом полувремену Титељани су дошли до победе.  Гол одлуке је постигнут у 74. минуту кад је Иван Павловић из слободног удара са 30 метара захваљујући ветру затресао противничку мрежу.

ТИТЕЛ: Спортски центар Вашариште, гледалаца 100, судија Кремић (Мошорин) стрелац:Павловић у 74. минуту, жути картони: Лочки и Анђелковић (Тител) а Кандић и Аникић(Хајдук) црвени картон Илић 76 минут(Хајдук).

ТИТЕЛ: Ђуричић 6, Фодор 7, Илић 6 (Н. Караташевски), Лочки 6, Младеновић 6, Павловић 8, Петровић 7, Анђелковић 6, Берар 6 (Ђорђевић), Хуцки 7, Стојановић 6.

ХАЈДУК: Врцељ 6, Петровић 6, Смиљанић 6, Илић 6, Ракић 7, Миленковић 7 (Дубраја), Јеврић 6, Малбаша 7(Аникић), Цветковић 6, Кандић 6, Саморов 6.

Ж. М.

Милетић - Бачка 7:2, Железничар - Обилић 0:1, Тител - Хајдук 1:0, Москва - Динамо 1:2, Сусек - Центар 3:0, Борац - Фрушкогорац 0:4. Слободан је био Ченеј.