ПОБЕДА ЈУВЕНТУСА Ђоковић гледао Костића и Влаховића како побеђују (видео)

Фудбалери Јувентуса савладали су Каљари резултатом 2:1 (0:0) у утакмици 12. кола италијанске Серије А.
Instagram FC Juventus

Овај меч са трибина "Алијанц стадиона" гледао је најбољи тенисер света Новак Ђоковић, који ће од недеље стартовати наступ на Завршном мастерсу у Торину.

Ђоковић је видео тесну победу "старе даме", али и две асистенције свог сународника Филипа Костића.

Прву је Крагујевчанин уписао у 60. минуту када је из слободног ударца са леве стране "погодио" у главу Бремера, а он ефектно затресао мрежу.

Само 10 минута касније поново је Филип Костић био асистент, а овог пута Данијелеу Руганију.

A post shared by Juventus (@juventus)

Извео је Србин корнер са десне стране, а штопер Јувеа на гол-линији грудима из другог покушаја убацио лопту у мрежу.

У 75. минуту је Алберто Досена "закувао" завршницу голом после корнера, којим је прекинуо серију од скоро седам утакмица на којима Јуве није примио гол.

Ипак, до краја Каљари није успео у потпуности да се врати и тим Масимилијана Алегрија је још једном преживео, те тесно уписао три бода.

Сада је Јуве преузео прво место на табели од Интера, од кога има бод више, али и утакмицу више.

Каљари је остао на 17. месту са девет освојених бодова.