СРЕМСКА ЛИГА Салашани заустављени у Витојевцима

У дербију кола славили су фудбалери Партизана који су у борбеној игри били бољи.
ФК Партизан/Екипа Партизана из Витојеваца

Партизан - Будућност 2:1 (0:0)

ВИТОЈЕВЦИ: Игралиште Партизана, гледалаца 150, судија: Чекићевић (Моровић), стрелци: Пајић у 55. и 58. за Партизан, Пршић у 50. минуту за Будућност. Жути картони: Радовић, Митровић, Петковић, Матијевић, Самарџић (Партизан), Туцаковић, Милошевић, Јевтић, Владисављевић (Будућност).

ПАРТИЗАН: Сабо, Конц, Милетић (Матијевић), Зељић, Марковић, Бра. Митровић (Самарџић), Радовић (Гавриловић), Полић, Пајић, Б. Митровић (Петковић), Дамјановић.

БУДУЋНОСТ:  Копрић, Туцаковић (Симовљевић), Ивановић, Станивуковић, Радосављевић, Павловић, Пришић (Мијајиловић), Рого, Милошевић, Максимовић (Жилић), Јошић (Ђурђевац).

Додуше, гости из Салаша ноћајског су повели, међутим, брзо су домаћи преко расположеног Милана Пајића за само три минута преокренули су утакмицу.

Сремац - Слога 0:1 (0:0)

ВОЈКА: Игралиште Сремца, гледалаца 150, судија: Клисурић (Рума), стрелац: Ленхард у 56. минуту. Жути картони:  Станковић (Сремац), Цветковић,  Вукосављевић (Слога).

СРЕМАЦ: Влајић, Мирић (Радуловић), Хајризи, Цвијановић, Грујић, Станковић, Ђокић (Коларов), Павковић (Марић), Стева-

новић, Лекић, Ранков (Валент).

СЛОГА: Цветковић, Беговић (Поповић), Марин (Љајић), Батањски, Шкорић, Босанчић, Ленхарт (Гајић), Достанић (Стојановић), Вукосављевић, Мартиновић, Милексић, Ракић.

Мало изненађење у Војки. Вогањци су добром игром успели да савладају екипу Сремца и тако одрже висок пласман. Једини гол после лепе акције постигао је Михајло Ленхарт.

Шумар - Крушедол 7:0 (4:0)

ОГАР: Игралиште Шумара, гледалаца 200, судија: Младеновић (Ириг), стрелци: Ракић у 15. Љубојевић у 17. и 68. Петронијевић у 25. Ђорђевић у 27. Радовановић у 53. Караклајић у 74. минуту (аутогол). Жути картон: Караклајић (Крушедол).

ШУМАР: С. Младеновић (Косановић), Милићевић (Врачевић), Петковић, Рудан,  Н. Младеновић (Степановић), Обрадовић, Ракић, Петронијевић (Анђелковић), Радовановић, Ђорђевић (Кордолуп), Љубојевић.

КРУШЕДОЛ: Котарац, Илковић, Карас, Беновић (Петровић), Ранков, Моравек (Марчетић), Караклајић, Барјактаровић, Томић, Суботић, Бурловић.

Лидер је лако дошао до победе против нејакиз гостију из Крушедола.

Раднички (И) - Сремац (Д) 4:2 (1:0)

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалаца 150, судија: Божић (Сремска Митровица), стрелци: Еркановић у 35. 61. и 84. Крстић у 56. за Раднички, а Радојчић у 89. и 90. минуту за Сремац. Жути картон: Дробац (Раднички).

РАДНИЧКИ: Честић, Добић, Мрђеновић, Леђанац, Живанов (Грујић), Дробац, Адамовић, Еркановић, Маслић (Пузић), Крстић, Ђевљекај (Митровић).

СРЕМАЦ: Радић, Денковић, Симуновић, Мркела (Петров), Лазић (Радојчић), Марчета, Тихомировић, Костић (Закић), Симић, Станић, Јанковић.

Ирижани су одиграли добру утакмицу. Нарочито је био расположен Никола Еркановић који је постигао три гола, а гости су преко Радојчића смањили резултат.

Припремио: Г. К.

Табела и резултати:

Раднички (И) - Сремац (Д) 4:2, Сремац (В) - Слога (В) 0:1, Граничар (К) - Подриње 2:1, Шумар - Крушедол 7:0, Полет (НК) - ЛСК 2:0, Напредак - Хајдук (В) 1:3, Срем - Фрушкогорац 4:0, Партизан - Будућност 2:1.