СУБОТИЧКА ЛИГА Томиславци на врху

Фудбалери Томиславца не знају за пораз овом пролећном делу играју добро и преузели су прво место.
а

Јадран - Томиславци 1:4 (1:1)

ФЕКЕТИЋ: Игралиште Јадрана, гледалаца 100, судија: Илић (Суботица), стрелац: Бобић у 9. за Јадран, Тресиглавић у 43. и 49. Новаковић у 91. и Крвавац у 92. минуту. Црвени картон: Мирановић (Јадран),

ЈАДРАН: Ђорђевић 6, Пролић 6 (Илић 6), Мирановић 6,5, Мартиновић 6,5, Лабан 6, Жмукић 7, Гленџса 7 (Радуловић 6), Спремо 7 (Мартиновић), Вукотић 6,5, (Чеке 6), Бабић 7, Балаћ 7, Матковић 6.)

ТОМИСЛАВЦИ: Онхаус 7, Дослов 7 (Савић 6,5), Недић 8, Тресиглавић 8, Мајкић 7, Барна 7 (Иванчевић 6,5), Дуљаји 7, Миловановић 7 (Крвавац 6,5), Јака 7 (Новаковић 6,5), Блакић 7 (Косановић), Сивчевић 7.

Додуше фудбалери Јадрана су добро парирали у првом делу, чак су и повели, али им је у наставку понестало снаге.

С. Стојиљковић

Пролетер - Таванкут 2:0 (2:0)

РАВНО СЕЛО: Игралиште Пролетера, гледалаца око 100, судија Јанковић (Мол), Стрелци: Кобиларов у 12. Перазић у 28. минуту, Жути картони: Нешковић, Николић (Пролетер), Милановић, Д. Тумбас, Годор (Таванкут).

ПРОЛЕТЕР: Мирковић, Зелић (Величковић), Секулић (Ковачев), Пјешивац, Сивчевић, Николић, Перазић, Којичић, Попржен (Збућновић), Кобиларов, Милићевић (Нешковић)

ТАВАНКУТ: Милановић, Дондур, Годор, Момчилов, Слобода, Мирановић, С.Тумбас Лакетић, Д. Тумбас, Јухас (Пољаковић), Вуковић, Перић.

Добро организована игра Равноселаца у првом полувремену резултирала је са два ефектна гола. У 12. минуту са 40 метара Кобиларов је из слободног ударца очистио паучину левог горњег угла гостујућег гола. У 28. минуту Перазић поставио коначан резултат.

Л. Киш

Сутјеска - Напредак 3:1 (1:0)

БАЧКО ДОБРО ПОЉЕ: Игралиште поред Сушаре, гледалаца: 300, судија: О. Иванишевић (Суботица), стрелци: Дринчић(из једанаестерца) у 45. Ђурђић у 50. и М. Бајић у 80. за Сутјеску, а Л. Ходоницки у 65. минуту за Напредак,  жути картони: Ђурђић (Сутјеска), а А. Пешканов, Е. Ходоницки, Ћурчић, Миљевић, Ђурђевић (Напредак).

СУТЈЕСКА: В. Јововић, Ровчанин (Кљештан), М. Бајић (Пековић), Дринчић (Беркловић), Родић (М. Николић), Павићевић, Ђурђић, Васиљевић, Н. Хрњачки, Огњеновић, З. Бајић (Лопушина).

НАПРЕДАК: А. Пешканов, Берић, Е. Ходоницки, Цигановић, Д. Козомора(Ћурћић), Миљевић, Ергерац (Пролић), Б. Живановић, Старчев (Ђурђевић), Бузаџин, Л. Ходоницки.

Врло добро одиграли су фудбалери домаћег тима већи део утакмице против Надаљчана. Али, отпор гостију сломили су тек у другом полувремену.

Ђ. Шт.

Табела и резултати:

Јадран - Томиславци 1:4, Сента - Јединство 4:1, Виноградар - Будућност 0:3, Србобран - Искра 2:0, Чока - Његош 3:1, Пролетер - Таванкут 2:0, Сутјеска - Напредак 3:1, Ударник - АФК 3:4.