СУПЕРЛИГА: Чука пао у Крушевцу, Напредак бољи по блату

Фудбалери Напретка савладали су Чукарички резултатом 1:0 (1:0) у заосталом мечу 8. кола Суперлиге Србије.
superliga

Гол одлуке на стадион Младост у Крушевцу постигао је Лазар Зличић у 38. минуту на асистенцију Душана Стојиљковића. Сачекао је лопту на другој стативи и шутем погодио гол.

У 89. минуту резервиста Чукаричког Михајло Цветковић је имао велику шансу да изједначи, али је одлично реаговао голман домаће екипе Владимир Бајић и скренуо лопту у корнер.

Утакмица је одиграна у веома тешким условима, на терену натопљеном водом од обилних киша које су претходних дана падале у Крушевцу.

Чукаричком је ово трећи првенствени пораз у низу, док је Напретку ово била друга везана победа, а трећа у низу рачунајући и Куп Србије.

Обе екипе на табели имају по 17 бодова, али је Чукарички девети, а Напредак 11. због гол разлике.

У наредном колу Напредак у недељу гостује у Панчеву против Железничара, док ће Чукарички истог дана гостовати нишком Радничком.