УЗБУДЉИВА ЗАВРШНИЦА ДУЕЛА ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈЕ: Гол Шушњар у последњим секундама за наду „гатоваца”

Узбудљиву завршницу приредили су фудбалери Младости ГАТ и Колубаре, а „гатовце” је спасио Ђорђе Шушњар поништивши предност гостију из Лазаревца, голом у последњим секундама – 1:1.
fudbal

На старту Станивуковић је извео параду, неутралисавши покушај Миљана Вукадиновића.

У 21. минуту добру шансу имао је Кокановић, али је оклевајући изнудио само корнер. Утисак је да је Савковић могао много боље да реагује, када је Никола Јанковић заврнуо лопту у шеснаестерац, али ударац главом офанзивца Колубаре завршио је у наручју голмана Живковића.

Младост је у наставку изгледала безидејно, покушао је тренер Перишић да размрда екипу увођењем свежих играча, међутим није било резултата. На крају, бод је пуна капа.

Хладан туш у шестом минуту надокнаде – Јевремовић, резервиста Колубаре, несебично је у контри упослио Брауновића, којем није било тешко да стави тачку - 0:1. Наду за опстанак Младости ГАТ у прволигашком друштву оставио је Ђорђе Шушњар, ударцем главом матирао је Станивуковића, на убачену лопту Милана Јокића, мало пре последњег звиждука судије Јеринића.

Младост ГАТ - Колубара 1:1 (0:0)

НОВИ САД: ГАТ арена, гледалаца: 300, судија: Данило Јеринић (Београд). Стрелци: Шушњар у 90+8. за Младост ГАТ, Брауновић у 90+6. за Колубару. Жути картони: Јанковић, Брауновић (Колубара). Црвени картон: М. Илић (Колубара) по завршетку утакмице.

МЛАДОСТ ГАТ: Живковић 6,5, Дробњак 6,5, Н. Илић 6,5, Вукадиновић 6,5, Јокић 7, Ђуричин 6 (од 59. Чечарић 6,5), Кокановић 6 (од 76. Поповић -), Митошевић 6,5 (од 59. Бјелош 6,5), Шушњар 7, Јездовић 6 (од 76. Павлица -), Даничић 6,5 (од 68. Видовић 6,5).

КОЛУБАРА: Станивуковић 7, Маринковић 6,5, Хикару 6,5, Савковић 7 (од 90+1. Јевремовић -), Ђорђевић 6,5 (од 61. Фуртула 7), Филиповић 6,5, Кочовић 7, Јанковић 7,5 (од 85. М. Илић -), Брауновић 7,5, Јовановић 7, Киковић 7.