overcast clouds
9°C
08.11.2025.
Нови Сад
eur
117.2176
usd
101.6191
Сачуване вести Претрага Navigacija
Подешавања сајта
Одабери писмо
Одабери град
  • Нови Сад
  • Бачка Паланка
  • Бачка Топола
  • Бечеј
  • Београд
  • Инђија
  • Крагујевац
  • Лесковац
  • Ниш
  • Панчево
  • Рума
  • Сомбор
  • Стара Пазова
  • Суботица
  • Вршац
  • Зрењанин

МИЛОЈЕВИЋ ПРЕД ДУЕЛ СА СУБОТИЧАНИМА: Лил је већ архивиран, фокус је на мечу против Спартака

08.11.2025. 18:40 18:42
Пише:
Извор:
Танјуг
milojevic
Фото: ФК Црвена звезда

Победа против Лила је већ архивирана и сада смо већ мислима окренути мечу у Суботици, рекао је тренер фудбалера Црвене звезде Владан Милојевић уочи дуела против Спартака.

Звезда сутра од 16 сати гостује Спартаку у 15. колу Суперлиге.

"Има много ствари које треба исправити, али мислим да је план игре који смо имали и који смо хтели да спроведемо у дело, да сузимо просторе Лилу за њихове нападе, мислим да смо у великој мери одиграли компактну и добру одбрану. Нисмо имали много времена да анализирамо јер већ сутра играмо против Спартака и фокусирани смо на тај меч", истакао је Милојевић.

Спартак је компактна и добра екипа, која свакоме може да направи озбиљне проблеме, додао је он.

"Имају доста брзих играча у нападу, а компактни су позади, имају добре прекиде. Треба обратити у свим сегментима пажњу, не бих издвајао појединце. Једна компактна екипа, видећемо", закључио је Милојевић.

Извор:
Танјуг
Пише:
Пошаљите коментар
ВЛАДАН МИЛОЈЕВИЋ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ НАД ЛИЛОМ: "Стално се прича о мом статусу, већина је за то да ја одем из клуба, отићи ћу, немам проблем са тиме"
milojevic

ВЛАДАН МИЛОЈЕВИЋ ПОСЛЕ ПОБЕДЕ НАД ЛИЛОМ: "Стално се прича о мом статусу, већина је за то да ја одем из клуба, отићи ћу, немам проблем са тиме"

06.11.2025. 21:43 12:03