Роналдо хет-триком одвео Јуве у четвртфинале, Манчестер сити са 7:0 надиграо Шалке

ТОРИНО: Фудбалери Јувентуса направили су вечерас велики преокрет у Торину и победом над мадридским Атлетиком са 3:0 (1:0) обезбедили пласман у четвртфинале Лиге шампиона.
е

Апсолутни јунак био је фантастични Крстијано Роналдо са три гола, главом у 37. и 48, као и у 86. минуту из пенала, и тако надокнадио два гола заостатка из Мадрида.

Португалац је још једном показао зашто је најбољи стрелац икада у елитном такмичењу (124 гола), а да му посебно лежи Атлетико којег је 25. пут у каријери матирао.

Манчестер Сити је са чак са 7:0 надиграо Шалке на Етихаду, после тријумфа 3:2 у Гелзенкирхену.

"Грађани" су до врха напунили мрежу гостију. Редом су погађали Сергио Агуеро у 35. и 38, Лерој Сане у 43, Рахим Стерлинг у 56, Давид Силва у 71, Фил Фоден у 78. и Габријел Жезус у 84. минуту.