ОПШТИНСКА ЛИГА ИРИГ –  ИНЂИЈА – СТАРА ПАЗОВА: Бугарин чува врх

Слога (М) - Дунав (НС) 0:1 (0:0)
fudbalska lopta

МАРАДИК: Стадион Слоге, гледалаца 100, судија Рапајић (Инђија).Стрелац: Бугарин у 50. минуту.

СЛОГА: Перић 8, Крављача 8, Савић 9, Вокић 8, Лончар 8, Кусић 7, Котоленко 8 (Брадић), Ратковић 8 (Милин), Лазаревић 8, Живанчевић 9 (Глухи), Радошевић 7.

ДУНАВ: Тарбук 8, Флањак 7, Станчић 8, Шуковић 7, Кованић 7 (Вученовић), О. Огар 8, Маринковић 8, Ленхар 8, Бугарин 9, Тепшић 8, Томић 8.

У доста занимљивој и квалитној игри, фаворизовани гости имали мало више спортске среће и на крају заслужено славили.Бугарин је покупио један одбитак од одбране домаћих и из близине матирао Перића.

З. Давидовски

Војводина - Цар Урош 1:0 (0:0)

НЕРАДИН: Игралиште Војводине, гледалаца 100, судија Белић (Ириг). Стрелац: Н. Еркановић у 60. минуту.

ВОЈВОДИНА: Јовичић, Поткоњак, Војновић, Шкорић, Ристић, Таглиавиа, Н. Еркановић, Бјељац, Грубјешић, Николић (Бјеливук), Стојановић (Радивојевић).

ЦАР УРОШ: Губански, Познан, Гостовић (Бакаи), Јуришић, Љ. Бојић, Врхповец, Кресојевић, Тешић, Паповић, Младеновић (Ракита), Грујић.

Н. Лазаревић

27. октобар - Борац (Ј) 4:0 (1:0)

ШАТРИНЦИ: Игралиште  27.октобра,  гледалаца 100, судија Лукић (Ириг). Стрелци: И. Бирињи у 37. и 60, Вуковић у 70. и Д. Радојчић у 82. минуту за Борац. Жути картони: Радуловић, Наранyић (Борац).

27. ОКТОБАР: Сабо, Марковић, В. Радојчић, К. Бирињи, Михајлик, Мадацки, И. Бирињи, Вујевић, Д. Радојчић, Вуковић (С. Јухас), Греч (Стончик, Б. Бирињи).

БОРАЦ: Горановић, Тркуља, Димитријевић, Бомештар, Пиљевић, Радуловић, Јовановић, Вујачић, Филиповић, Наранџић, Срјемац. Шатринчани су заслужили да славе чак дупло већим резултатом.

Ј. Јухас

Слога (К) - Планинац 0:6 (0:4)

КРЊЕШЕВЦИ: Игралиште Слоге, гледалаца 80, судија Бркић (Инђија).Стрелци: Басара у 2. и 45, Аврамовић у 35. и 39, Видаковић у 65. и Николић у 85. минуту.Жуту картон: Николић (Планинац).

СЛОГА:  А. Попадић 7, Антонијевић 6, Д. Попадић 7, Јанковић 7, Дунчић 6, Кнежевић 6, Великић 5, Вучетић 7, Немања Ребић 6, Беадер 6, Небојша Ребић 5 (Бурсаћ 6).

ПЛАНИНАЦ: Јовановић 7, Милановић 7, Степанов 6, Петровић 7, Илић 7, Жугић 6, Ћирић 6 (Видаковић 7), Поповић 6 (Павићевић), Басара 8, Николић 7 (Живанчевић), Аврамовић 8 (И. Бирињи).

Гости су диктирали темпо свих 90. минута. Одбрана домаћих није могла да заустави ни Басару, ни Аврамовића. Били су нерешива енигма.

Д. Трифуновић

НЕРАДИН: Војводина - Цар Урош 1:0, МАРАДИК: Слога - Дунав (НС) 0:1, КРЊЕШЕВЦИ: Слога - Планинац 0:6, ШАТРИНЦИ: 27. октобар - Борац (Ј) 4:0.

1. Дунав   8      5      2      1              23:13                17

2. Планинац      8      4      4      0      26:12        16

3. Војводина     8      5      0      3      25:17        15

4. Цар Урош      8      4      2      2      17:11        14

5. 27.октобар    8      3      0      5      12:18          9

6. Слога (М)      8      2      2      4      12:16          8

7. Борац (Ј)       8      1      2      5      11:22          5

8. Слога (К)       8      1      2      5      13:32          5