ЗАВРШЕН ТРАДИЦИОНАЛИНИ 59. ДНЕВНИКОВ ТУРНИР У МАЛОМ ФУДБАЛУ:  Максбет вратио титулу (ФОТО)

Победом екипе Максбета завршен је традиционални 59. турнир “Дневника” у малом фудбалу, који је окупио 150 екипа у седам конкуренција, од тога 60 код сениора.
1
Фото: Директор турнира  Вилотијевић предаје пехар капитену Максбета Малиџану,  фото: С. Шушњевић

Највише су показали времешни фудбалери са Новог насеља који су четврти пут славили на  нашем турниру, њихов нападач, иначе фубалер Бечеја Чедомир Томчић је трећи пут  проглашен за најбољег играча турнира.

 Овакав епилог је и очекиван јер екипа Максбета већ неколико година суверено влада паркетом мале сале Спенса, прошле године  испали су у четвфртфиналу, али су сада  Милан Ћићић, Ђорђе Целин, Веселин Губеринић и другови доказали дас у најбољи. Истина, конкуренција није била претерано јака и  овог пута изостали су суперлигашки и прволигашки фудбалери, којима тренери без разлога забрањују надметања на турнирима у малом фудбал, бојећи се од евентуалних повреда, којих ни на овогодишњој смотри малог фудбала у Новом Саду није било.

Фото: Екипа Максбета четвцрти пут је освојила титулу на нашем турниру, фото: С. Шушњевић


Финала

ПОЛЕТАРЦИ: Феникс – Краљев парк 2:1 (2:2)

ПЕТЛИЋИ: Но нејм – Половна техника Мали Будо 0:4

ВЕТЕРАНИ: Аутогалант - Медисон МИ инсталације 3:1

ПИОНИРИ: Пип тортиља мексикана – Дрим тим  2:0 (1:1)

КАДЕТИ: Фасада Ђурђево - Фасадом Жабаљ 2:1

ОМЛАДИНЦИ: Корд – Аутосервис Манојловић 1:0

СЕНИОРИ: Максбет – Фурни Ентеријер 3:0

Мечеви за  треће место

ПОЛЕТАРЦИ: Наур – Тријумф 5:1

ПЕТЛИЋИ: Медведи – Кабел 2:1

ВЕТЕРАНИ: Квики маркет - Вејк ап ђус бар 3:0

ПИОНИРИ: Тријумф – Петар Пуача 2:3

КАДЕТИ: Миланело - Барок Каравуково 1:3

ОМЛАДИНЦИ: Честер – Детелинара 2:3

СЕНИОРИ: Шератон – Скајоптик 0:4


Фото: Моменат с финалног меча, фото: С. Шушњевић 

Ипак, ако се све саберемо морамо бити задовољни, јер је за 10 такмичарских дана продефиловало близу 1500 фудбалера. Међујтим, оно што забрињава је то да нема нових младих екипа, све се врти око три четири тим, који су веч  неколико година у самој завршници наше манифестције.


Састави полфунилиста- сениори

  МАКМСБЕТ: Бузаџија, Томчић, Малиџан, Губеринић, Гојковић, Томић, Жеравица, Чићић, Целин, Балабановић.

 ФУРНИ ЕНТЕРИЈЕР: Мупикић, Вујошевић, Перовић, С. Маројевић, П. Маројевић, Шћепановић, Копривица, Авдачовић, Икрашев, Васић.

 СКАЈОПТИК: Војводић, Симић, Вујовић, Бараћ, Ковачевић, Остојић, Паповић, Бобар, Ђурић, Поповић, Клаић, Лучановић.

ФМП Шератон: Мандић, Балиновић, Рубин, Кнежевић, Глувић, Танасић, Ковачевић, Дражић, Гајић.


  Верујемо да ће на у следећем 60. издању нашег турнира појавити нови тимови, јер победници у конкуренцији омладинаца, екипа Корта, као и другопласирани тим Аутосервис Младеновић, показали су да би и надметању сениора  играли завидну улогу.


 НАЈБОЉИ

 Полетарци

Најбољи играч: Андреј Берлековић (Матија Живановић (Краљев Парк), Најбољи стрелац: Матија Живановић (Краљев Парк), Алекса Петрић (Феникс).

 Петлићи

 Филип Костић (Но Нејм), Огњен  Радовић (ПТ Будо), Ненад Лукић (ПТ Будо).

Пионири

Јован Богуновић (Дрим тим), Зука Елимедин (П. Пуача ГМ Колор), Марко Бирошевић (ПИП Тортиља мексикана).

Кадети

Урош Пауновић (Фасада),  Огњен Бјекић (Инел), Страхиња Пајић (Фасадом).

Омладинци

Стефан Себастијан, Стево Дмичић, Аљоша Ђуранин.

Ветерани

Весељко Тривуновић (Медисон), Бојан Вуковић (Рекреативо), Горан Мандић (Аутогалант)

Сениори

Фото: Најбољи играч Чедомир Томчић прима награду, фото: С. Шушњевић
Фото: Најбољи стрелац Борислав Икрашев прима награду, фото: С. Шушњевић

Чедомир Томчић (Максбет), Борислав Икрашев ( Фурни Ентеријер), Немања Бузаџија (Максбет).

 Најбољи судијски пар

Фото: С. Шушњевић

Владимир Тошић, Немања Кампић.


Фото: Код ветерана најбољи су били играчи Аутогаланта, фото: С. Шушњевић

 У сваком  случају наш турнир је поново оправдао поверење и показао да сјајна забава за љубитеље мини фудбала у зимским месецима, а то можемо подкрепуити и чињениоцом да је у финалном дану мала сала Спенса била добро попуњена.

 Г. Ковач  

Фото: У ревијалној утакмицед састале су се две екипе фудбалерки, фото С. Шушњевић

Малишани одушевили

Већ више од дведесетак  године традиционалном  Дневниковом турниру  у малом фудбалу играју и најмлађи, овог пута борили су се у пет категорија и то више од 70 екипа.  Наравно малишани су имали и велику подршку са трибина, углавном  родитеља, али и другара, па је било аплауза, који су заслужили, најмлађи учесници нашег турнира, ни у једном моменту нису калкулисали играли су срћано, нападачки, приказали су завидан квалитет и сигурно је да су они будућност нашег турнира.

Фото: Кадети Фасадом славе победу, фото: С. Шушњевић

Минулим годинама углавном су тријумфовали најмлађи фудбалери из школе фудбала Војводине или РФК Новог сдада, међутим сада се ситуација променила тако су  у фикналу кадета састали екипе из Жабља и Ђурђева, а   запажене партије пружали су и млади фудбалери из Темерина, Каћа, Каравукова, Ветерника, Футога ...

Фото: Код омладинаца победила је екипа Корда, фото: С. Шушњевић

Досададашњи лауреати у млађим категоријама

Кадети

1998: 1. РФК Нови Сад Центроимпекс, 2. РМБ Комерц, 3. ЧСК, 4. Нови Сад 2

1999: 1. Центроимпекс, 2. РМБ комерц, 3. Техноимпекс

2000: 1. Боди хаус маркет, 2. Телекомелектро, 3. Нови Сад 83

2001: 1. Гимназија "Светозар Марковић" 2. Вобан, 3. Наутилус, 4. НСЦС

2002: 1. Наутилус, 2. Обреновић сокер тим, 3. Кларис, 4. Ред фирм

2003: 1. Кларис, 2. Средња машинска школа, 3. СТР Блажин, 4. СЗР Сиришки

2004: 1. Билдинг инвест, 2. ДОО Марини С петрол, 3. Посластичарница Европа, 4. Обућа метро Врбас

2005: 1. Средња машинска школа, 2. ФК Ветерник, 3. Младост (Бачки Јарак), 4. Грмеч (Темерин)

2006: 1. Повратак отписаних, 2. Крила Крајине, 3. ГС техника

2007: 1. СНС комерц, 2. Боб ДОО, 3.Техномер, 4. Окулис оптика

2008: 1. Офсет принт, 2. Браћа Дринић, 3. Морбидели

2009: 1, НС тим, 2. Кан ком ,3. Мењачница Рис

2010: 1. Виторог, 2. Офсет принт, 3. Мењачница Рис, 4. Гага пласт

2011: 1. Нови Сад 94, 2. Лемикс,  3. Агромаркет, 4. Офсет принт

2012: 1. Пекара Као некад, 2. Младост Бачки Јарак, 3. Лемикс, 4. Тодор колор

2013:1. ИМ фризерски салон, 2. Београд, 3. Фасада, 4. Еликсир аграр

2014: 1. Електро тим, 2. Казино Гаја, 3. Мењачница Рис, 4. Медицинска електроника

2015: 1. Казино Гаја, 2. Атлас, 3. Руске продавнице, 4. Форца Асип

2016: 1. Кућерак, 2. АС Кудрић, 3. А Диаг, 4. Топ трејд

2017: 1. Здрава храна Гуд лајф, 2. БП Римски оил, 3. Братис паб, 4.  Е гимназија 2018: 1.Кафе Боник, 2. Бата транс, 3. Е гимназија, 4. КФЗ Бабић

2019: 1. Кафана Крањац, 2. Мађионичари, 3. МГМ Пламен инсталације

2022: 1. Аутоофис, 2. Лиман, 3. Кабел, РФК Нови Сад

2023: 1. М тим спорт, 2. Паркинг сервис, 3. Детелинара, 4. Пуача Кафана Једно место

Пионири

1991: 1. Велти трејд 2, 2. Пролетер, 3. Ленборг

1992: 1. Шкорпион, 2. Обилић, 3. Цвећара "Далија" 2

1993: 1. Кафе "Фуего", 2. Кафе "Два" Н, 3. Кафе "М"

1996: 1. Посл. "Цариград", 2. Салон "Александар", 3. Синтелон, 4. СТР Сава

1997: 1. Центроимпекс, 2. Кабел 2, 3. Маркел

1998: 1. Биро-ас, 2. Синтелон, 3. РФК Нови Сад, 4. Шајкаш Хромил

1999: 1. РФК Нови Сад, 2. Лото Шарк, 3. Младост (БЈ), 4. Кабел

2000: 1. ФК Нови Сад, 2. Наутилус, 3. Кабел А, 3. Деспина

2001: 1. Кларис, 2. Римекс, 3. Лира, 4. Ера текс

2002: 1. Борчанске бебе, 2. ФК Нови Сад, 3. Оптима, 4. Б.П. "С петрол"

2003: 1. "Недић" и компани, 2. ФК Ветерник, 3. Тигрови, 4. ФК Младост (БЈ)

2004: 1. Ауто отпад Фар, 2. Грмеч, 3. Тесла Петроварадин, 4. Кул боје

2005: 1. СНС Комерц, 2. Халоген 1, 3. Боб ДОО, 4. Техномер 2

2006. 1. Халоген , 2. ППФШ Војкан , 3. Нови Сад плави

2007: 1. Мењачница Рис, 2. Кафе пицерија Модена, 3. Канаринци 92, 4. НС тим

2008: 1. Виторог промет, 2. Хермес, 3. Гага пласт

2009: 1. Офсет принт, 2. Бачка, 3. Русанда Агрорит

2010: 2. Вискол, 2. СК Монако, 3. Уметник Кафе грил Беч, 4. СК Меридијана

2011: 1. Промист, 2. Кларис, 3. Млади лавови, 4. Лавови

2012: 1. Војводина, 2. Алф, 3. Тигрови, 4. Црвена звезда

2013: 1. Казино Гаја, 2. ФК Нови Сад, 3. Црвена звезда, 4. НС Агро

2014: 1. Кафе Индексова трибина, 2. Шарени кутак, 3. Галкакси, 4. Нови Сад

2015: 1. Ауто сервис Милошевић, 2. Кућерак, 3. Јединство (Р), 4. Тема трејд

2016: 1. Здрава храна Гуд лајф - 2. Топ трејд, 3. Индекс, 4. РФК Нови Сад

2017: 1. Посластичарница Темпо Болесников, 2. Парадизо Врбас, 3. Борац, 4. Вин фарм

2018: 1. БМТ Комет, 2. Вин фарм, 3. Коко бар, 4. Тема тренд

2019:1. Кафе Дача, 2. Ресторан Наша тврђава, 3. Фасада

2022: 1. Фиксит плус, 2. Баблер и ОДР, 3. Дрим тим, 4. Сабљар

2023: 1. Футуре старс, 2. Дерби, 3. Тријунф 021, 4. Дрим тим

2024:  1. Пип тортиља мексикана, 2. Дрим тим, 3. Петар Пуача, 4. Тријумф

Млађи пионири

2003: 1. Кул боје, 2. Халоген, 3. ТСК Темерин, 4. Сони рекс ДОО Футог

2004: 1. Халоген 1, 2. Офсет принт, 3. Софекс, 4. Трговина Елко

2005:  1. Халоген 2, 2. Спорт кафе, 3. Школа фудбала Југовић Габика (Каћ), 4. Канаринци 94 Гепард

2006: ова категорија се није такмичила

2007: 1. ФК Нови Сад, 2.Офсет принт, 3. Вискол , 4. ДМ Дизајн

2008:  1. Офсет принт, 2. Вискол, 3. Некст експорт

2009: 1. Фризерски салон ИМ, 2. Виторог, 3. Потез, 4. Војвођани

2010 1. Фризерски салон ИМ, 2. Виторог, 3. Потез, 4. Војвођани

2011. 1. Алф, 2. ФК Синиша Михајловић, 3. Ауто опрема МД, 4. Стрит фудбал

2012: 1. РФК Нови Сад, 2. Радио планета, 3. Ауто мода, 4. Круна боје

2013: 1. Петар Пуача, 2. Индексова трибина, 3. Зора, 4. Ауто мода

2014: 1. Ауто школа Алуно ММ, 2. Икс ел, 3. Казино Гаја, 4. Кафе Индексова трибина

2015: 1. Сабљар ауто систем, 2. Ауто сервис Дуки, 3. Ватросервис, 4. ЖФК Војводина

2016: 1. Ауто сервис Дуки, 2. ВИП мобил, 3. Сале лагери, 4. Сабљар ауто систем

2017: 1. ОФК Футог, 2. Сале лагери, 3. РФК Нови Сад, 4. Визуал арт

2019: 1. Фасада, 2. ЖФК Војводина, 3. ФК Цемент

2022: 1. Софекс, 2. Тријумф, 3. Ауто за Тополу, 3. Лавови

2023: 1. Атина црни, Крила Крајине, 3. Гале 7 камп, 4. Аутогалант

2024: 1. Половна техника Мали Бодо, 2. Но нејм, 3. Медведи, 4. Кабел

Фото: С. Шушњевић

Победници у сениорској конкуренцији

1962: 1. Партизан, 2. Цибалија, 3. Бруно, 4. Подбара

1963: 1. Војводина

1964: 1. Интернационал, 2. Студент, 3. Војводина, 4. Нови Сад

1965: 1. Цибалија, 2. Салајка, 3. Мајстори, 4. Матадори

1966: 1. Цибалија, 2. Нови Сад, 2. Ветерник, 4. Асови

1967: 1. Славија, 2. Купусари, 3. Јуниори, 4. Круг

1968: 1. ГШЦ, 2. Гагарини, 3. Славија, 4. Бачка (БП)

1969: 1. Ветерани, 2. Партизан, 2. Грбавица, 4. Билећанин,

1970: 1. Славија, 2. Виртуози, 3. Партизан, 4. Скромни момци

1971: 1. Турист, 2. Младост (Н), 3. Скромни момци, 4. "Његош"

1972: 1. Манчестер јунајтед, 2. Марина, 3. ТАМ, 4. Подбара

1973: 1. Скромни момци, 2. Албатрос, 3. Индекс, 4. Дуконс

1974: 1. Дуконс, 2. Скромни момци, 3. Техногвожђар, 4. Мићина улица

1975: 1. Комбинација, 2. Албатрос, 3. Кабел, 4. Париска комуна

1976: 1. Сечањ, 2. Шумице, 3. Новотехна, 4. Флеш

1977: 1. ФОП Нови Бечеј, 2. Карнекс, 3. Детелинара, 4. Финта

1978: 1. Комбинација, 2. Тител, 3. Кабел, 4. Блок

1979: 1. Билећанин, 2. Комбинација, 3. ДС Машинац, 4. Детелинара

1980: 1. Фолиранти, 2. Звезда велепродаја, 3. Милостиви, 4. Пера Детлић

1981: 1. Детелинара, 2. Југобанка, 3. Продавница Сидро, 4. Семберија

1982: 1. Аутолимар Рајко, 2. ВП 3258 Пролетер, 3. Сидро, 4. Семберија

1983: 1. Празник за очи, 2. Сидро, 4 Диско Тврђава, 4. Металорад

1984: 1. ПК Нови Сад, 2. Пицерија Палермо, 3. ПТТ, 4. Аутопромет

1985: 1. Манчестер 76, 2. Пиц. Мики, 3. Гос. Миенко, 4. Бицикл механичар

1986: 1. Поново заједно, 2. Рест. Точак, 3. ХЧ Беролина, 4. Агровојводина

1987: 1. Кафе Панда, 2. Гумирани каблови, 3. Југометал, 4. Хилтон

1988: 1. Господин Миленко, 2. Пиц. Ганг, 3. Кафе бар Офсајд, 4. Југометал

1989: 1. Ташта, 2. Кафе Пинк Пантер, 3. Кафе Камила, 4. Југосеме

1990: 1. Табако, 2. Поново заједно, 3. Мадера, 4. Ресторан Естрада

1991: 1. Кафе Театар, 2. Бутик Мишел, 3. Фу-Бо-Yу, 4. Пицерија Бордо

1992: 1. Ресторан Естрада, 2. Застава сервис Брзак, 3. Азра, 4. ФК Ветерник

1993: 1. Фу-Бо-Yу Марома, 2. Јукал Импекс, 3. Кафе Пандора, 4. Кафе Мадера

1996: 1. Цвећара Далија, 2. Офсетпринт, 3. Шкорпиони, 4. Леска спорт

1997: 1. Марго Сатурн шпед, 2. Кафе Макијато, 3. Систем, 4. СЗР Подбара

1998: 1. Систем, 2. Медицински депо, 3, Бањалучки ћевап, 4. Зеленгора

1999: 1. Марконс, 2. Пекара Драган, 3. Кафе Макијато, 4. Стела Шпед

2000: 1. ДД Вуковић, 2. Кафе Пицерија Танго, 3. СТР Гуја, 4. Златно звоно

2001: 1. Макс, 2. Перла турс, 3. КМФ Ђава, 4. Арт модус

2002: 1. Цвећ. Икебана, 2. Арт модус, 3. Посласт. Цариград, 4. ДД Вуковић

2003: 1. Кафе Макијато, 2. Кафе Коко бонго, 3. Века Футог, 4. Арт Модус

2004: 1. Кафе Коко бонго, 2. Века, 3. Још овај пут, 4. Кафе Шарац

2005: 1. Цариград, 2. Неоинвест, 3. 23 МY, 4. Фортуна Мибакс

2006: 1, Цариград, 2. Неоинвест, 3.Казина Милион , 4. Цвећара Икебана

2007: 1. Казина Милион, 2. Билдинг инвест, 3. Ајриш паб, 4. НИС петрол

2008: 1. Вектра К плус, 2. Билдинг инвест, 3. Ајриш паб, 4. Електрон

2009: 1. Сони комерц, 2. Билдинг инвест, 3. Кафе Аполон

2010: 1. СК Меридијана, 2. Цариград, 3. ДОО Вуверс, 4. Кларис

2011: 1. Кларис, 2. Цариград, 3. Поповић транспорт, 4. Гага пласт

2012: 1. Кафе пицерија Угнер, 2. Мењачница Рис, 3. Цариград Лазин салаш, 4. Кафе Два краља

2013: 1. Ново насеље, 2. Мимада лајн, 3. Фж Лампоне, 4. 19. децембар

2014. 1. Фабрика Жице Лампоне ЛС, 2. Мењачница Рис, 3. Кафе Панда , 4. Пет пријатеља

2015: 1. Пет пријатеља, 2. Кафемат концепт, 3. Бели двори, 4. Ресторан За моју душу

2016: 1. Лампоне Меридиан, 2. Селтекс друштво, 3. ФС Мићко тренд, 4. Сланинари запад

2017: 1. Памплоне Меридиан, 2. Пет пријатеља, 3. Бели двори Макс бет, 4. Јуниори Ш

2018: 1. Максбет, 2. Пет пријатеља, 3. Хрубик Волво, 4. Лампоне Меридиан

2019: 1. Максбет, 2. Бровел виљушкари, 3. Ож Ловренац, 4. Аутогалант

2022: 1. Максбет, 2. ММ Браћа Милановић, 3. Цирих Бач и Код Дуће, 4. Скајоптик

2023: 1. Скајоптик, 2. ММ Браћа Милановић, 3. Цирих Бач, 4. КМФ Индијанс

2024: 1. Максбет, 2. Фурни Ентеријер, 3. Скајоптик, 4. Шератон

EUR/RSD 117.1474
Најновије вести