Бразилци тек у надокнади савладали Костариканце (2:0)

Бразилска магија није деловала на Костариканце читавих 90 минута. Ипак, у другом минуту судијске надокнаде Кутињо је спасао Бразилце од поделе бодова, а онда је погодио и Нејмар у 97. минуту за коначних 2:0.
EPA-EFE/MAHMOUD KHALED

Свих 90 минута Бразилци су нападали, тукли су и Нејмар и Марсело и Тијаго Силва, али ништа није пролазило иза гола Кејлора Наваса.

Имали су и костариканци свој шансе, али су се више бранили. Ипак, нису имали среће и у најгорем могућем моменту примили су гол.

Један он најзначајних момената на утакмици био је 78. минут када је свиран пенал над Нејмаром. Међутим, након реакције судија из ВАР студија, пенал је поништен јер је био очигледно да је Нејмар више одглумио фаул него што је то заиста био прекршај.

Костарика је, свакако, оставила феноменалан утисак по приказаној игри, поготово у дефанзиви.

Бразил је са ова три бода избио на прво место оспред Србије која је до данас имала три бода јер је победила Костарику у првом колу са 1:0 голом Александра Коларова.

Србија вечерас од 20 часова игра са Швајцарском.