Градска лига Новог Сада: Ревија голова у Сусеку

Сусек - Слога 11:0 (7:0)
lopta_u_mrezi_1

СУСЕК: Игралиште Сусека, гледалаца око 100, судија: Филиповић (Нови Сад). Стрелци: Лукаја у 8. 14. и 18. Месарош у 11. и 41. Бакош у 30. и 38. Дрмаку у 56. и 60. Шодић у 70. и 85. минуту.

СУСЕК: Сакан -, Шовљански 7, Дрмаку 8, Старчевић 8, Нићетић 7, Шодић 8, Месарош 8 (Бабић 7), Балош 7, Дражић 7, Михајловић 7 (Вукмировић 7), Лукаја 8, Станојевић -.

СЛОГА: Беновић 5, Радић 5, Љ. Џамбас 5, Јојард 6 (Шешељ 5), А. Видић 6, Даниловић 5 (Н. Видић 5), Гајић 5, С. Видић 6, Косић 6, Ахметовић 5, С. Џамбас 5 (Јовин 5).

Расположени фудбалери Сусека до врха су напунили мрежу гостију из Лока.

Б. Старчевић

Јединство - Хајдук 4:0 (2:0)

ГОСПОЂИНЦИ: Игралиште Јединства, гледалаца 100, судија: Добријевић (Нови Сад). Стрелци: Мр. Тепић у 35. Мл. Тепић у 42. Димић у 56. (из пенала) и Малиновић у 88. минуту. Жути картони: Зукић, Мл. Тепић (Јединство), а Вујиновић (Хајдук).

ЈЕДИНСТВО: Калајџић, Кезија (Ђорђевић), Зорић, Ковачевић (Недић), Димић, Малиновић, Мр. Тепић, Бубњевић, Попов Жикелић, Мл. Тепић (Лукић), Зукић.

ХАЈДУК: Јосимов, Смиљанић, Б. Илић, Ракић, Миленковић, Вујиновић (Асанов), Цветковић, Тошић, М. Илић, Смиљанић (Дистл), Радаковић.

Екипа из Госпођинаца дошла је до убедљиве победе. Радослав Тепић отворио је серију голова, коју је до полувремена наставио презимењак Младен. У 56. минуту судија Добријевић оправдано је показао на белу тачку. У убедљивој победи домаћина допринео је голом Малиновић.

М. По.

Тител - Железничар 1:2 (0:0)

ТИТЕЛ: Игралиште Титела, гледалаца 250, судија Сарић (Нови Сад), стрелци: Јованов у 61. за Тител, а Плавшић у 63. и Баљица у 90. минуту за  Железничар.

ТИТЕЛ: Мајор 7 , Ћирко 7,  Тркуља 7, Ј. Караташевски 7(Синани), Јованов 8, Бабић 7(Прокин 7),  Куља 7, Хуцки 7, Милојковић7, Ружин 7 ( Поњевић) , Паунић 7

ЖЕЛЕЗНИЧАР: Пелегрин 8, Плавшић 8, Лаловић 7, Бајић 7, Ћетковић 8, Ђорђевски 7, Мицић 7, Радановић 7 (Дендић), Кременовић 7, Лато 7(Баљица 8), Цвијић 7 ( Личина 8).

Публика у Тителу је уживала у одличној и борбеној утакмици  у којој је домаћин по шансама био ближи победи. Јованов је довео Тител у вођство  после лепе соло  акције, изједначио је Плавшић после гужве у шеснаестерцу домаћина.

Баљица је у 90. минуту евроголом са 30 метара донео сва три бода Жељезничару.

Ж. Марковић

Динамо - Борац 0:1 (0:1)

БУДИСАВА: Игралиште Динама, гледалаца 50, судија: Трнинић (Футог). Стрелац: Вујиновић у 8. минуту. Жути картони: Лојаница (Динамо), а Аџић (Борац).

ДИНАМО: Савић, Лојаница (Пинтек), Дикицки, Здравковић, Ст. Мишкић, Николић (Ковачевић), Дубравац, Кузмановић, Митрић, Илић (Учур), Петровић.

БОРАЦ: Иванишевић, Јовановић, Бакош, Аџић, Маричић, Кукурузовић, Чемеркић (Миљковић), Карин, Томић, Војновић (Карановић), Бајић.

Нико није очекивао да ће гол Стојана Вујиновића на почетку утакмице одлучити питање победника, јер су оба састава у меч ушла отвореног гарда. Међутим, стрелци до краја меча нису пронашли пут ка мрежи, па су бодови отишли у Раковац.

М. По.

Пролетер - Ченеј 3:0 (2:0)

БАНОШТОР: Игралиште Пролетера, гледалаца око 100, судија Јоргић (Нови Сад). Стрелци: Вукотић у 4. Тривунџић у 22. и Силбашки у 70. минуту. Жути картони: Салонски, Човић, Проле, Ковачевић (Ченеј).

ПРОЛЕТЕР: Симић 7, Вукотић 8, Јеремић 8, Папић 7, Андрин 7 (Силбашки 7), Кирти 7, Миладиновић 7 (Глишић), Гашпаревићш 7, Тривунџић 8 (С. Крстић 7), Св. Крстић 8, Човић 7.

ЧЕНЕЈ: Костић 6, Ђуричић 6, Малетић 6, Проле 7, Вилотијевић 6 (Стојковић), Ковачевић 6, Божић 7, Човић 6 (Радосевљевић), Салонски 5 (Васиљевић), Драгин 6.

У врло занимљивој утакмици Баношторци су дошли до три бода сасвим заслужено. Слабог играча није било у тиму, а стрелци су били на висини. И гости су имали своје шансе, међутим чврста одбрана домаћег тима је била на месту.

Д. Об. - Б. Ст.

Обилић - Москва 0:2, Пролетер - Ченеј 3:0, Милетић - Виноградар 1:1, Јединство (Г) - Хајдук 4:0, Сусек - Слога 11:0, Динамо - Борац 0:1, Тител - Железничар 1:2 Сланобарац је био слободан.

1. Пролетер         2      2      0      0      8:1    6

2. Борац                2      2      0      0      3:1    6

3. Железничар      2      1      1      0      3:2    4

4. Милетић            2      1      1      0      3:2    4

5. Сусек                 2      1      0      1      12:2  3

6. Јединство (Г)   1      1      0      0      4:0    3

7. Тител                2      1      0      1      5:2    3

8. Москва             2      1      0      1      3:3    3