Градска лига Новог Сада: Убедљиви Клисани

Борац (НС) - Обилић 5:0 (1:0)
fudbalska lopta

НОВИ САД: Игралиште Борца, судија: Влајић (Буковац), стрелци: Поповић у 33. 64. и 82. Марић у 76. (из пенала) и Перишић у 87. (из пенала) минуту. Жути картони: Перишић, Ђорђијевски (Борац), Б. Панић, Добрић, Ћурчић (Обилић), Црвени картон: Љ. Панић (Обилић).

БОРАЦ: Пелегрин, Ђорђијевски, Кажић, Јашовић, Милојевић, Поповић, Перишић, Срдановић (Марић), Н. Бајић (Добрињац), Тодоровић (Караћ), А. Бајић.

ОБИЛИЋ: Младеновић, Влаовић, Добрић, Ј. Панић, Миљанковић, Добрић, Б. Панић, И. Панић, С. Панић (М. Панић), Скенчић, Ћурчић.

Екипа са Клисе наставила је убедљивим победама поход ка Новосадској лиги. Од пет постигнутих голова два су била са беле тачке и то после старта на Марићу и играње руку Панића, а реализовали су их Марић и Перишић. Добро су се гости држали до 33. минута, а онда је Алекса Поповић откључао браву одбране голмана Младеновића. У наставку се играло на један гол, па су са још четири поготка момци тренера Михајловића стигли до убедљиве победе.

М. По.

Пролетер - Москва 5:0 (2:0)

БАНОШТОР: Игралиште Павлиш, судија: Војиновић (Нови Сад), стрелци: Јеремић у 15. Малиyан у 19. Човић у 54. (из пенала), Рашиован у 86. Вуковић у 88. минуту.

ПРОЛЕТЕР: Вебер 7, Вукотић 6, Вуковић 7, Јеремић 8, Пролић 7, Стевановић 7, Рашиован 8, Аџић 8, Катона 7, Крстић 8, Човић 8, Малиyан 7 (Ердељан 6).

МОСКВА: Бичкаји 5, Зековић 6, Калаба 6, Божић 6, Ступар 5, Кременовић 6, Радосавац 5 (Чамyић 6), Лато 6 (Милак 5), Тот 6, Ђурковић 5, Човић 5 (Амбруш 5).

Фудбалери Москве само у првом полувремену успели су донекле да парирају фудбалерима Пролетера. Квалитет је био на страни домаћина што говори и крајњи резултат. Серију лепих голова започео је штопер Јеремић већ у 15. минуту да би тачку ставио млади Вуковић пред крај утакмице лепим голом.

Б. Старчевић

Хајдук (НС) - Виноградар 3:3 (2:2)

НОВИ САД: Игралиште Борца, судија: Николић (Нови Сад), стрелци: Џафоли у 9. Чокорило у 34. и Косец у 52. за Хајдук, а Челић у 42. и 45. Сладић у 61. минуту за Виноградар. Жути картони: Ћуровић, Краснићи (Хајдук), Шебез (Виноградар).

ХАЈДУК: Ћуровић, Краснићи, Ефендић, Џафоли, Тешовић (Томић), Допуyа, Борић (Тадић), Косец (Поповић), Бакић, Стаменковић (Лазаревић), Чокорило (Даниловић).

ВИНОГРАДАР: Н. Елез, Јовановић, С. Елез, Газивода (Шебез), Буквић, Курешевић, Крајновић, Сладић, Челић, Ербез, Поповић.

М. По.

Хајдук - Виноградар 3:3, Динамо - Железничар 6:0, Милетић - Хајдук (Г) 0:0, Борац (Р) - Ченеј 0:1, Пролетер - Москва 5:0, Борац (НС) - Обилић 5:0, Слога - Сланобарац 6:5.

1. Динамо     22     18     1      3               73:21       55

2. Борац (НС)        22     17     3      2               62:14       54

3. Милетић    22     15     3      4               65:20       48

4. Виноградар       22     14     4      4      65:20        46

5. Пролетер   22     15     1      6               62:31       46

6. Хајдук (Г)  22     12     3      7               34:25       39

7. Борац (Р)  22     11     1      10              51:26       34

8. Обилић     22     8      3      11              23:31       27