Међуопштинска лига Срем–исток: Добринчани срећно до бодова

​​​​​​​Сремац (Д) - Сремац (Деч) 2:1 (1:1)

ДОБРИНЦИ: Игралиште Сремца, гледалаца 100, судија Познан (Мали Радинци). Стрелци: Маџарац у 45. и Шуљагић у 46. за домаће, Недељковић у 20. минуту за госте. Жути картони: Дејић, Прљић (домаћи). Црвени картон: Арсенијевић (гости).

СРЕМАЦ: Митровић 8, Петровић 7 (Паунковић 6), Томић 7 Прљић 7, Маџарац 7 (Јованић 7),  Шуљагић 7, Дејић 8, Туфегџић 8, Лучић 7 (Глушац 6), Бенежан 7 (Драгутиновић 7), Р. Ашћерић 7.

СРЕМАЦ (ДЕЧ): Смиљанић 7, Јуришић 8, М. Лудајић 6, Арсенијевић 6, Т. Мијатовић 7, Лапчић 7, Бачевац 7, Б. Кресојевић 7, М. Илић 7 (Милић 7), Недељковић 8, Видицки 7.  Домаћини су били фаворити у овом мечу.Али, то  није било довољно да се лако савлада одлични имењак из Деча.Једноставно, гости су били бољи ривал у току целог меча, али срећа и искусво је било на страни домаћина.

Д. Радовац

Хртковци - Полет 1:1 (0:0)

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, гледалаца 100, судија Каназир (Нови Бановци). Стрелци: Антонић у 87.за Хртковце, Делибос у 93.минуту за Полет. Жути картони: Обровац, Антонић, Отржан, Јолџић (Хртковци), Делибос, Старац, угарин, Калезић, Лукач, Ковачевић (Полет).

ХРТКОВЦИ: Чича, Павличевић, Рудић (Перић), Митровић, П. Глумчевић, Станојевић (Н. Глумчевић), Обровац, Антонић, Отржан, Манојловић, Јолџић.

ПОЛЕТ: Пашић, Старац, И. Савић, Бакић, Лукач, Р. Савић, Делибос, Бугарин (Марковић), Ковачевић, Р. Кесић, Калезић.

Гости су целу утакмицу играли доста добро, имали су неколико шанси, али домаћини су први повели. Антонић је постигао гол после израђене акције. Делибос је поравнао резултат у надокнади времена. Набачену лопту пред гол домаћина Делибос је дочекао на главу и само је челом ћушнуо у мрежу домаћина.

Ж. Павлешић

Раднички (И) - Крушедол 5:0 (3:0)

ИРИГ: Игралиште Радничког, гледалаца 60, судија Тодић (Врдник). Стрелци: Н. Еркановић у 7.и 78.и Ј.Еркановић у 19, 22. и 60. минуту. Жути картони: Видановић, Анђић, Стојановић (Раднички), Крунић, Гостојић, Белановић, М. Милошевић (Крушедол).

РАДНИЧКИ: Видановић, Брацић, Лончар, Крстић, Пазарски, Анђић, Н. Еркановић, Савић, Стојановић, Ј. Еркановић, Јањић (Спремић).

КРУШЕДОЛ: Тувегџић, Поткоњак, Крунић, Јелковић, Миланов, Гостојић (Петровић), З. Кљајић, Недимовић (М. Милошевић), Цурковић (Гарић), Моравек (Марчетић), Белановић.

Више се очикивало у овом мечу. Посебно од Крушедолаца. За њих су били довољни, само, браћа Никола и Јовица Еркановић. Поиграли су се са одбраном гостију и обојица постигли пет изванредних голова. После израђених акција.

И. Таглиавиа

Напредак (Ж) - Младост (Б) 4:2 (2:2)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, гледалаца 100, судија  Узелац (Рума). Стрелци: Топић у 6, Дамјановић 37. и 60. и Бузаш у 49. за Напредак, а  Љуштинић у 5. и Томић у 21. минуту за Младост. Жути картони: Трнић (Напредак), З. Југовић, Радовић (Младост).

НАПРЕДАК: Милановћ 6, Секулић 7, Н. Божић 7 (Н. Миљковић 7), Дамјановић 8, Гемери 6, Мадацки 7 (Лубашчук 7), Трнић 7, А. Вишњић 6,  Буаш 7 (Вуковић), Вујевић 7, Топић 7 (С. Вишњић 7).

МЛАДОСТ: Честић 6, Матијевић 6 (В. Југовић), Кривошић 6 (Д. Кривошија), З. Јовановић 7, Љуштинић 7 (Бакић), Шарић 6, Исаиловски 6, Радовић 7, Томић 6, З. Југовић 7, З. Кривошија 7.

Домаћини су дошли до победе тешко, али ипак су били бољи ривал. Тек када је у игру ушао Никола Миљковић, домаћини су живнули, почели да играју повезаније и плод такве игре је победа.

Добру игру у екипи гостију приказали су искусни „ветерани“ Зоран Југовић и посебно Драган Радовић.

Н. Крнић

ЧСК - Срем (СМ) 1:2 (1:1)

ЧОРТАНОВЦИ: Игралиште ЧСК-а, гледалаца 100, судија Деспотовић (Огар). Стрелци: П. Суботин у 24. за ЧСК, а Андрић у 20.и Пејић у 93.  минуту (аутогол) за Срем. Жути картони: Кнежевић, Драгичевић, П. Суботин (ЧСК), Накић, Андрић, Ф. Матић, Бајловић (Срем).

ЧСК: Војновић, Пејић, Ђокић, Димић, Кнежевић, Арсић,  Драгичевић, Шпоња, Лапчић (Радовановић), П. Суботин, Симић (Јокић).

СРЕМ: Вукашиновић, Накић, С. Ранковић, Андрић (Рауковић), Маричић (Протић), Босанчић, Ф. Матић (Великић), Турудић, Јовановић, Бајловић, Крњулац.

Домаћини не могу да буду задовољни коначним резултатом. У надокнади времена гости су послали високу лопту у казнени простор домаћина, Пејић је хтео лопту да избије ван игралишта, али је неспретно погодио сопствену мрежу.

П. Станчев

Граничар (О) - Шумар 4:2 (2:0)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 150, судија Суџум (Инђија). Стрелци: Китанов у 30, 33. и 59.и Д. Михајловић у 65.за Граничар, Петковић у 70. (из пенала) и М. Васић у 85. минуту за Шумар. Жути картон: Лисулов (Граничар).

ГРАНИЧАР: Самарџић 8, С. Михајловић 8 (Д. Михајловић 8), Д. Кнежевић 8, Николић 8 (Чавић 8), Лазић 8, Гмизић 8, Дражић 8,  С. Кнежевић 8, Лисулов 8, Китанов 9, М. Живановић 8.

ШУМАР: Петковић 7, М. Васић 7,  Благојевић 7, Г. Миличевић 7, Ђокић 7, Стјепановић 7, Теодоровић 7, Д. Васић 7, Г. Миличевић 7, Обрадовић 7 (П. Цвјетиновић 7), Перић 7.

После дуже времена и домаћини су славили и то више него заслужено. Били су много бољи ривал у току целе утакмице. Китанов је био троструки стрелац после изванредних акција својих саиграча.Он је три акције завршио изванредним головима из шутева са десетак метара.      Д. Орловић

Брестач - Дунав 3:0 (1:0)

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача, гледалаца 50, судија Радић (Ириг). Стрелци: Ђокић у 41, Цветковић у 47. и Машић у 78. минуту. Жути картони: Брадачки, Срзић (Брестач), Вученовић, М. Милешевић (Дунав).

БРЕСТАЧ: Параносић, Обреновић, Бардачки, Машић, Милутиновић, Младеновић, Цветковић, Ђокић, Марин, Срзић, Белић.

ДУНАВ: Лошић, Радуловић, Кованић, Вученовић, Сурдучки, Арсић, Маринковић, Китић, М. Милешевић, Срјемац, Попадић.

Била је то динамична и борбена игра ривала. Домаћини су искористили своје шансе и поразили госте, који су све своје шансе претворили у велике промашаје.

Р. Савић

ИРИГ: Раднички - Крушедол 5:0, ОБРЕЖ: Граничар - Шумар 4:2, ХРТКОВЦИ: Хртковци - Полет 1:1, ЧОРТАНОВЦИ: ЧСК - Срем (СМ) 1:2, БРЕСТАЧ: Брестач - Дунав 3:0, ДОБРИНЦИ: Сремац - Сремац (Деч) 2:1, ЖАРКОВАЦ: Напредак - Младост (Б) 4:2.

1. Сремац (Д)     12     10     1      1      28:13        31

2. Срем (СМ)      12     8      3      1      22:6  27

3. ЧСК                 12     7      1      4      27:13        22

4. Брестач           11     6      1      4      26:14        19

5. Раднич. (И)    11     6      1      4      20:14        19

6. Напред. (Ж)   12     5      4      3      15:11        19

7. Хртковци       12     5      3      4      15:16        18

8. Гранич. (О)    12     5      2      5      22:21        17