Међуопштинска лига Срем – Исток: Крчединци погађали стативе

Фрушкогорац - Полет 1:2 (0:1)
lopta2

КРЧЕДИН: Игралиште Фрушкогорца, судија Мушицки (Рума). Стрелци: Вјичић у 92. за Фрушкогорац, а Јовић у 13. и Р. Кесић у 47. минуту за Полет. Жути картони: Крнета, Д. Филиповић, Јованов (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: М. Вучић, Крнета, Пејаковић, Јованов, Д. Филиповић, Ковачевић (Вучковић), Бојановић, Тртица (Станишљевић), Н. Петровић (Вујичић), Месаровиоћ, С. Вучић (Ланг).

ПОЛЕТ: Башић, И. Савић, Р. Савић, Бакић, Костић (Калезић), Караклајић, Делибос, Старац, Р. Кесић, Јовић, Л. Милић (Д. Милић).

Била је то динамична и борбена игра ривала. А гости из Нових Карловаца срећно и спретно су дошли до три бода. Из две шансе постигли су и два гола. А, домаћини су пет пута погодили стативу. Д. Филиповић је са пенала погодио стативу. А, Бојановић и М. Вучић су су из шутева уздмали лоптом стативе.

С. Ранитовић

Напредак (Ж ) - Крушедол 3:1 (0:0)

ЖАРКОВАЦ: Игралиште Напретка, судија Мишкулин (Рума). Стрелци: С. Божић у 61. (из пенала), 77. и 80. (из пенала) за Напредак, аН. Цурковић у 53. минуту за Крушедол. Жути картони: С. Божић (Напредак), Јовановић, Карас, Н. Цурковић (Крушедол).

НАПРЕДАК: Крнић 7, Марковић 7, Стојевић 7, Секулић 7 (Новковић 7), Васић 7 (Јовановић 7), М. Савић 8, С. Божић 8, Анђелић 7, Мијаиловић 7 (Жакула), Деврња 7, Марковић 7, Кнежевић 7 (Срјемац).

КРУШЕДОЛ: Пардовицки 7, Јелковић 6, Карас 7, Миланов 7, З. Клаић 7, Н. Цурковић 7, Станчић 6, Мићин 7 (М. Цурковић), Јовановић 6 (Радуловић 7), Крунић 7 (Јордановски), Боројевић 7 (Радин).

По шансама домаћини су могли постићи бар још који гол. После вођсва гостију, на сцену је ступио Стеван Божић који је постигао сва три поготка за домаће.Два из пенала и један из игре после асистенције Марка Савића, који је бриљирао у свим акцијама домаћина.

Н. Крнић

Раднички (И) - ЧСК 2:0 (1:0)

ИРИГ: Стадион Радничког, Узелац (Рума).Стрелци: Шевић и Н. Еркановић (из пенала).

РАДНИЧКИ: Н. Савић, Поткоњак, Д. Митровић, Николић, Крстић, Таглиавиа, Вишњовски (Р. Савић), Спремић, Шевић (Ј. Еркановић), Н. Еркановић (Н. Митровић), Поповић, (Гемери).

ЧСК: Војновић, Пејић, Милић, Ђокић, Димић, Б. Кнежевић (В. Кнежевић), Шпоња, Стаменковић, Драгичевић, Першић, Матош, Симић (Манчић).

Виђен је борбен фудбал. А Ирижани су били бољи таман за два гола. Мада су обе екипе пропустиле по неколико добрих прилика.

И. Таглиавиа

Сремац (Деч) - Граничар (О) 2:1 (1:0)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, судија Каназир (Нови Бановци). Стрелци: бачевац у 2. и Милић у 63. за Сремац, а Жунић у 82. минуту за Граничар. Жути картони: Б. Кресојевић, Младеновић, Бачевац (Сремац), Кекић, Живановић, Ољача, С. Кнежевић, Жунић, Радојчић, Јовановић (Граничар). Црвени картон: Чавић (Граничар).

СРЕМАЦ: Шљукић 9, Арсенијевић 9, Т. Михајловић 9, Лапчић 9 (В. Кресојевић 8), Младеновић 9, Б. Кресојевић 9, Недељковић 9, Јуришић 9, Стојчевић 9, Милић 9 (Лудајић), Бачевац 9 (Мајсторовић 8).

ГРАНИЧАР: Самарџић 7, Чавић 5, М. Николић 7, Јовановић 6 (Кекић 7), Живановић 7, Ољача 7, Обрадовић 7, Радојчић 6 (С. Михајловић 6), Петровић 7 (Лукић 6), С. Кнежевић 7 (Жунић 7),  М. Михајловић 7 (Д. Кнежевић).

Домаћини су били фаворити и то су доказали и на терену. Мада су гости најављивали да ће из Деча однети бодве. У току свих 90 минута игре омаћини су имали и прегрш шанси. И могли су гости доживети и убедљив пораз.

В. Стојковић

Младост (Б) - Шумар 2:1 (0:0)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, судија Николић (Рума).Стрелци: Радовић у 60. и М. Стоиљковић у 85. за Младост, а Козлина у 63. минуту за Шумар. Жути картони: Ђокић, Г. Врачевић, Стјепановић (Шумар).

МЛАДОСТ: Корашић 6, Исаиловски 7 (Лилић), Кривошић 8, Јовановић 7, М. Стоиљковић 7, С. Стоиљковић 7, Радовић 9, Бакић 8, Дамњановић 7 (Матијевић), Прљић 7, Туфегџић 8.

ШУМАР: Сретковић 8, Миличевић 7, Најић 8, Радан 7, Ђокић 7, Козлина 8, Г. Врачевић 7, Добриковић 7 (Живковић 6), Стјепановић 6, Лазић 8 (Вукић), Лалић 6.

Ветеран Драган Радовић је заслужан за победу домаћина. Постигао је водећи гол за домаће и код другогпоготка био је асистент. А, Козлина за госте био је стрелац са 40 метара. Иначе, играо се динамичан и борбен фудбал.

С. Дангић

Камени - Срем (СМ) 1:4 (0:1)

АШАЊА: Игралиште Каменог, судија Познан (Рума).Стрелци: Б. Јовановић у 63. за Камени, а Босанчић у 35. и 75. и Рауковић у 72. и 90. минуту за Срем. Жути картони: Бошковић (Камени), С. Ранковић, Весић, Јовановић (Срем).

КАМЕНИ: Бантић 6, Блануша 7, Манацки 6, Асани 7 (Лабахур), Миловановић 6, Бошковић 6, Добрић 6, Илић 6, Ђорђевић 6, Б. Јовановић 8 (Николић), К. Марковић 6.

СРЕМ: Вукашиновић 7, С. Ранковић 7, Маричић 7, Јовановић 7, С. Матић 7, Рауковић 8 (А. Ранковић 7), С. Станковић 7, Босанчић 8, Весић 7 (Крњулац), Пуљић 7, Бајловић 7.

Од првог минута гости су били бољи. играли добро и стваралишансе, и постигао четири гола. Босанчић и Рауковић су били двоструки стрелци за госте и то после израђених акција.

Ж. Јовановић

Брестач - Јединство (П) 1:0 (0:0)

БРЕСТАЧ: Игралиште Брестача, судија Деспотовић (Огар). Стрелац: Стојковски у 47. минуту. Жути картон: Обреновић, Милутиновић, Цветковић, Срзић (Брестач), Јошић (Јединство).

БРЕСТАЧ: Страхиња Младеновић, Обреновић, Анђелковић, Глушац, Д. Ковачевић, Стојковски, Милутиновић (Срзић, Сандић), Цветковић, Сретковић (Савић), Ђурић, М. Ковачевић.

ЈЕДИНСТВО: В. Сабо, Г. Петровић, Шкара, Трумић (Јошић), Гавриловић, Милетић, Петковић, Н. Шофаузер, И. Клајн, Д. Петровић, Д. Шофаузер.

Домаћини, су пружили добру партију и славили су заслужено. Гости никад слабији, али су имали шансу за поравнање резултата.Милетић ни са метар ипо није погодио домаћу мрежу.

М. Пантовић

Дунав - Хртковци 1:3 (1:1)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава судија Ћирић (Инђија). Стрелци: Поповић у 29. за Дунав, а Антонић у 11, Обровац у 50. и Рајда у 89. минуту за Хртковце. Жути картони: Поповић (Дунав), Антонић (Хртковци).

ДУНАВ: Лошић, Срјемац, Мрђа, Попадић, Ћирковић, Кованић, Поповић, Минић, Драча, Бугарин, Станчић.

ХРТКОВЦИ: Крпан, Међед, Конц, Митровић, Симовљевић, Обровац, Антонић, Кукић, Рудић, Шопаловић (Павличевић), Станојевић (Рајда).

Домаћини су играли одлично имали доста прилика, а гости сваку своју шансу претворили у гол .И на крају заслужено славили.

Б. Вујаклија

ЖАРКОВАЦ: Напредак - Крушедол 3:1, БРЕСТАЧ: Брестач - Јединство (П) 1:0, АШАЊА: Камени - Срем (СМ) 1:4, ДЕЧ: Сремац - Граничар (О) 2:1, БУЂАНОВЦИ: Младост - Шумар 2:1, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Хртковци 1:3, КРЧЕДИН: Фрушкогорац - Полет 1:2, ИРИГ: Раднички - ЧСК 2:0.

1. Срем (СМ)      13     10     2      1      35:13       32

2. Раднички (И)  13     9      1      3      28:8  28

3. Сремац (Деч) 13     7      4      2      31:19        25

4. Напредак (Ж) 13     7      4      2      27:15        25

5. Полет    13     8      1      4      28:25        25

6. Граничаре (О)        13     7      3      3      32:18        24

7. Јединство (П) 13     6      2      5      18:16        20

8. Фрушкогорац 13     6      1      6      14:18        19