Међуопштинска лига Срем – Исток: Пузић за нову победу Ирижана

Раднички (И) - Полет 1:0 (1:0)
fudbal lopta

ИРИГ: Стадион Радничког, судија Николић (Рума). Стрелац: Пузић у 15.  минуту. Жути картони: Н.  Еркановић, Крстић, Пузић (Раднички), Поповић, Кораћевић (Полет).

РАДНИЧКИ: Н.  Савић (Николић), Поткоњак, Крстић (Анђић), Таглиавиа, Вучковић, Кошутић, Вишњовски, Н.  Еркановић, Митровић, Пузић (Спремић), Поповић.

ПОЛЕТ: Башић, Лукић, И.  Савић, Костић, Маринковић, Поповић, Каракљајић, Делибос (Крвљача), Кораћевић (Лончар), Р.  Кесић (Р.  Савић), Данчетовић (Ђаниш).

Домаћини су на почетку првог полувремена повели лепим голом Пузића. У наставку гости су били бољи али нису успели да изједначе.

Б.  Рађеновић

Хртковци - Крушедол 3:3 (2:2)

ХРТКОВЦИ: Игралиште Хртковаца, судија Павловић (Огар). Стрелци: Обровац у 23.  (из пенала), Манојловић у 45.  и Антонић у 51.  за Хртковце, а Н.  Цурковић у 6.  и 17.  и З.  Клаић у 85.  минуту за Крушедол.  Жути картони:  Антонић, Крпан, Павличевић (Хртковци), Белановић, Станчић (Крушедол). Црвени картони: Кукић (Хртковци), Карас (Крушедол).

ХРТКОВЦИ: Крпан, Међед, Конц, Павличевић, Манојловић (Савић), Кукић, Глумчевић, Обровац, Антонић, Рудић, Рајда.

КРУШЕДОЛ: Иванишевић, Ђурђевић, Мићин, Јелковић, Карас, Гостојић, З.  Клаић, Н.  Цурковић, М.  Цурковић (Јовановић), Радуловић (Станчетић), Белановић (Марчетић).

Домаћини, су пружили, добру партију, у оба полувремена, али ни гости нису били слаби. Сваку своју праву шансу претворили су гол. И зато су заслужено однели бод.

Д.  Вичик

Шумар - Јединство (П) 4:3 (4:1)

ОГАР: Игралиште  Шумара судија Н.  Митровић (Добринци). Стрелци: Рајић у 3.  и 27, Томић у 15.  и Лалић у 38.  за Шумар, Гавриловић у 5, Шкара у 48.  и Жакула у 70.  минуту за Јединство.

ШУМАР: Стевић 8, Ивановић 7,5, Симић 7, Томић 7,5, Драганић 7, Козлина 8, Максић 7,5 (Мартић), Лазић 7 (Стјепановић), Рајић 7 (Живковић), Лалић 8 (Најић), Рагастовац 7 (Ђулум).

ЈЕДИНСТВО: Глигоровић7, Томић 8, Г.  Петровић 7,5, Жакула 7, Стојановић 7,5, Гавриловић 7, Поповић 7, Д.  Петровић 7,5, С.  Јошић 7,5, Р.  Јошић 7,5.

Играчи Шумара славили су заслужено, иако су гости у наставку играли боље, али, је то, ипак било недеовољно за преокрет.

С.  Дангић

Камени - ЧСК 0:2 (0:1)

АШАЊА: Игралиште Каменог, судија Познан (Рума). Стрелци: Стаменковић у 18.  и Драгичевић у 72.  минуту. Жути картони: Добриковић (Камени), Пејић (ЧСК). Црвени картон: Драгаш (Камени).

КАМЕНИ: Бантић, Вукић, Станчетић, Добриковић, Драгаш, Радовановић, Асани, Ђорђевић, Грујић (Сали), Марковић (Филиповић), Бошкоковић (Урошевић).

ЧСК: Гашић, Б.  Кнежевић (Пејић), Д.  Суботин (П.  Суботин), Ђокић, В.  Кнежевић, Душан Димић (Драгомир Димић), Матош, Симић, Шпоња, Драгичевић, Стаменковић.

Гости, су били бољи ривал.  Драгичевић је постигао мајсторски гол из слободног ударца са око 18 метара.  И то је био најлепши тренутак на утакмици.  Мада је и Стаменковић, постигао сјајан гол, после центаршута.

П.  Станчев

Дунав - Фрушкогорац 0:1 (0:0)

НОВИ СЛАНКАМЕН: Игралиште Дунава, судија Ђурић (Инђија). Стрелац: Видаковић у 92.  минуту. Жути картон: Вученовић (Дунав). Црвени картони: Дудић (Дунав), М.  Вучић, Бојановић (Фрушкогорац).

ДУНАВ: Котарац, Шуковић, Вученовић, Кованић, Дудић, Сурдучки, Бугарин, Прелић, Попадић (Јовановић), Срјемац (Марчетић), Мрђа (Драча).

ФРУШКОГОРАЦ: М.  Вучић, Тртица (Тувеџић), Јованов, Месаровић, С.  Петровић, Пејаковић, Видаковић, Д.  Филиповић (Ланг), С.  Вучић (Пешељ), Петаковић (Живић), Медић.

Домаћи стрелци су били непрецизни.  Уз то главни судија није досудио чист пенал за домаћине, али је зато досудио непостојећи  прекшај испред казненог простора домаћина и Видаковић је из слободног ударца са око 18 метара савладао голмана Котарца.

Б.  Вујаклија

Младост (Б) - Напредак (Ж) 2:2 (2:1)

БУЂАНОВЦИ: Игралиште Младости, судија О.  Митровић (Рума). Стрелци: Прљић у 26.  и Јовановић у 40.  за Младост, Божић у 20.  (из пенала) и Кнежевић у 58.  минуту за Напредак. Жути картони: Прљић, Ђурђевић (Младост), Кнежевић, Симић, Михајловић (Напредак).

МЛАДОСТ: Млилошевић 7, Јовановић 7, Стјепановић 7, Нешковић 7, Стојшић 7 (Кошутић 7), Прљић 6, Цветиновић 7, Ђурђевић 6, Јокић 7, Новић, В.  Југовић 7.

НАПРЕДАК: Крнић 7, Стојевић 7, Секулић 7, Мијаиловић 7, Марковић 7, С.  Савић 7 (Кнежевић 7), М.  Савић 7, Љубинковић 7, Гемери 6, Деврња 7, Божић 7 (Симић 7).

Домаћини су у првом полувремену држали све конце у игри. И тада су имали шансе за убедљивије  вођство. Промашили су Прљић, Нешковић, чак нису погодили лоптом и празан гол. У наставку гости су преузели иницијативу, и плод такве игре је изједначење.

З.  Југовић

Граничар (О) - Срем (СМ) 2:1 (1:1)

ПЛАТИЧЕВО: Игралиште  Јединства, судија Радић (Ириг). Стрелци: Петровић у 35.  и М.  Михајловић у 55.  за Граничар, а Рауковић у 6.  минуту за Срем.  Жути картони: Бабић, Радојчић (Граничар), С.  Ранковић, Весић, Накић, Станковић (Срем).

ГРАНИЧАР: Самарџић 7, Чавић 7, Николић 7 (Инђић), Кекић 7, Врачев 7, Дражић 7 (Живановић), Радојчић 7, Обрадовић 7 (Бабић), Петровић 7, Деврња 7 (Игњатовић), М.  Михајловић 7.

СРЕМ: Цветковић 6, Накић 6, С.  Ранковић 6, Матић 6, Рауковић 7, Босданчић 6, Весић 6, С.  Станковић 6 (Андрић, Морача), Крњулац 6 (Вукајловић), Јовановић 6, Стојановић 6.

Гости су били бољи само у првих 15.  минута.  После тога било је све у знаку домаћих играча

Д.  Орловић

Сремац (Деч) - Брестач 4:1 (1:0)

ДЕЧ: Игралиште Сремца, судија Вејић (Буђановци). Стрелци: В.  Петровић у 27.  (из пенала), Младеновић у 70, Б.  Кресојевић у 74.  и Милан Марчета у 85.  за Сремац, Цветковић у 51.  минуту за ОФК Брестач.  Жути картони: Недељковић, М.  Петровић (Сремац), Марковић (Брестач).

СРЕМАЦ: Шуљагић 8, В.  Петровић 8, Стојковић 8 (Т.  Мијатовић 8), М.  Мајсторовић 8, П.  Мајсторовић 8, Младеновић 8, Недељковић 8, М.  Петровић 8 (Симић 8), Стојчевић 8 (Лилић 8), Милић 8 ( Марко Марчета 8), Милан Марчета 8 (Б.  Кресојевић 8).

БРЕСТАЧ: Младеновић 7, Сретковић 7, Обреновић 7, Анђелковић 7 (Дамјановић 7), Марин 7, Милутиновић 7 (Топић 7), Стојковски 7, Цветковић 7, Радосављевић 7, Марковић 7 (Вукосављевић 7), М.  Ковачевић 7 (Јовичић 7).

Изванредно су одиграли, играчи Сремца. Једноставно, гости из Брестача, нису могли да дишу, од сталних напада домаћина. Крајњи резултат је могао бити још убедливији.

В.  Стојковић

ХРТКОВЦИ: Хртковци - Крушедол 3:3, ОГАР: Шумар - Јединство (П) 4:3, ОБРЕЖ: Граничар - Срем (СМ) 2:1, ИРИГ: Раднички - Полет 1:0, НОВИ СЛАНКАМЕН: Дунав - Фрушкогорац 0:1, БУЂАНОВЦИ: Младост - Напредак (Ж) 2:2, ДЕЧ: Сремац - Брестач 4:1, АШАЊА: Камени - ЧСК 0:2.

1. Раднички (И)  21     16     1      4      51:16        49

2. Сремац (Деч) 21     15     4      2      55:24        49

3. Срем (СМ)      21     12     5      4      48:24       41

4. Полет    21     13     1      7      44:36        40

5. Напредак       21     11     6      4      41:25        39

6. Граничар (О)  21     10     7      4      42:25        37

7. Младост (Б)   21     9      3      9      54:47        30

8. Фрушкогорац 21     9      3      9      33:38        30