Међуопштинска лига Срем: Вогањци промашили два пенала

​​​​​​​Слога (В) - Бикић До 0:3 (0:2)
bsk besenovo

ВОГАЊ: Игралиште Слоге, гледалаца 100, судија Дујић (Сремска Митровица). Стрелци: Радмановац у 12, Добрић у 26. и Павић у 65. минуту. Жути картони: Љубинковић (Слога), Бајрами (Бикић До).

СЛОГА: Печиљ 7, Бранковић 7, Ласковић 7, Бјелобрк 7, Јовић 7, Симић 7 (Ерор), Вучковић 7 (Недић 6), Драгичевић 7, Мијатовић 7, Мудрић 6, Љубинковић 6 (Бабић 6).

БИКИЋ ДО: Братић 8, Тепшић 7, Кладушић 7, Чобановић 7, Алексић 7, Павић 8, Момчиловић 7, Бајрами 7 (Недић 7), Јовичилић 7 (Мрваљевић), Радмановац 7, Добрић 8.

У другом полувремену домаћини су промашили чак два пенала. Недићу је голман гостију Братић одбранио шут, док је Бјеливук погодио стативу. У последњих десет минута голман домаћих Печиљ се повредио, па су домаћини, завршили утакмицу са дест играча, јер су још раније у току игре измениули три фудбалаера.

Г. Васић

Младост (Б) - Митрос 1:2 (1:2)

БУЂАНОВЦИ: Стадион Младости, гледалаца 70, судија Ипач (Марадик). Стрелци: В. Југовић у 12. за Младост, а Панић у 7. и Вукотић у 28. минуту за Митрос. Жути картони: Божичковић, Вејић (Младост).

МЛАДОСТ: Вељовић 6, Обрадов 7, Кривошић 7 (Л. Лукић), Милетић 7, Божичковић 7, Д. Љубинковић 6 (Лукић), А. Љубинковић 6, Гвока 7, Вејић 6, Бенежан 6, В. Југовић 7 (Лилић).

МИТРОС: Никшић 7, Матаруга 7, Сантовац 7, Панић 7, Аћимовић 7, Мирков 6, Вукотић 7, Грбић 7, Малиновић 7 (Стојановић), Макитановић 6 (Марковић), Маглић 6 (Вученовић).

Месари су славили против доста слабих и анемичних домаћина. Коначан резултат постављен је још у првом полувремену, док се у наставку игра одвијала на средини терена без правих шанси на обе стране.

Б. Ђуричић

Фрушкогорац - Обилић 0:3 (0:0)

МАНЂЕЛОС: Игралиште  Фрушкогорца, гледалаца 50, судија Тодоровић (Инђија). Стрелци: Дробњак у 71. и 81. и Љиљак у 87. минуту. Црвени картон: Бараксадић (Фрушкогорац).

ФРУШКОГОРАЦ: Вуковић 6, Н. Гајић 6, Недић 5, Бараксадић 6, М. Гајић 6, Ђ. Крстић 5, Трнић  6 (Кусић), Андреј Младеновић 6 (Г. Недић), Ђукић 5, Александар Младеновић 6,  Милић 6.

ОБИЛИЋ: Медаковић 7, Рудић 7, Илибашић 7, Медић 7, Ускоковић 7, Дробњак 8 (Блажановић), Радивојшић 7, Болић 7 (Љиљак 7), Меничанин 7, А. Зец 7, Бертић 7 (М. Зец).

У првом полувремену играчи Фрушкогорца су имали, још, неколико прилика, али, били су за мало непрецизни.

У наставку тек када је искључен Бараксадић због два жута картона са десет играча домаћини нису могли парирати много бољим гостима, који су искористили вишак играча и постигли три лепа поготка.

В. Цвјетић

БСК - Напредак (Ж) 3:0 (3:0)

БЕШЕНОВО: Игралиште БСК-а, гледалаца 150, судија Чекичевић. Стрелац: Цвјетић у 14, 22. и 32. минуту. Жути картон: Ж. Ђорић (БСК).

БСК: Теодоровић 8, Ивковић 8 (Т. Племић 8), Мрвичин 8, Виторовић 8, Цвјетић 10, Д. Племић 8 (А. Племић 8), Ж. Ђорић 8, Митровић 8, Б. Ћирић 8, Лукић 8, Ж. Ћирић 8 (М. Лакетић 8).

НАПРЕДАК: Кнежевић 7, Вучетић 7, Секулић 7, Јовановић 7, Ковачевић 7, М. Савић, С. Савић 7, Топић 7, Б. Ристановић 7, Јакшић 7, Вујиновић 7.

Победа Бешеноваца заслужена. Гости су били доста добар ривал, али тек у другом полувремену, мада су домаћини имали прилке и у том рздобљу да постигну неколико голова, али су стрелци потпуно затајили. За домаће сва три гола постигао је Цвјетић. Први када је снажано шутирао из слободног ударца голман Кнежевић је само одбио лопту, а Цвјетић је само лопту вратио поред голмана у мрежу. Други и трећи гол Цвјетић је постигао после успелих контри.

М. Илић

Зека Буљубаша - Шумар 1:0 (0:0)

РАВЊЕ: Игралиште Зеке Буљубаше, гледалаца 50, судија Грбатинић (Адашевци). Стрелац: Галетић у 86. минуту. Жути картони: Галетић, Тојић (Зека Буљубаша), Гордић (Шумар).

ЗЕКА БУЉУБАША: Јефтић 9, М. Беговић 8, Белић 9, Павловић 8, Тојић 8, М. Јовановић 8, Д. Митровић 8 (М. Мартиновић), Николић 8, Галетић 9, Витас 8, Турудић 8.

ШУМАР: Петковић 7, Миличевић 7, Бабић 7, Врачевић 7, Ђокић 7, Теодоровић 7, Обрадовић 7, М. Вукић 7 (Гордић 7), Зујић 7, Радовановић 7, Д. Вукић 7.

Вредно је у овом мечу поменути изванрдан гол Галетиића, када је одбрана гостију једини пут на утакмици погрешила.

Ж. Релић

Граничар (О) - Фрушка гора 4:1 (3:0)

ОБРЕЖ: Игралиште Граничара, гледалаца 100, судија Селаковић (Лаћарак). Стрелци: Гмизић у 4, Лазић у 26. и Миличевић у 30. и 84. за Граничар, Мушицки у 62. минуту за Фрушку гору. Жути картони: Миличевић, Наумов (Граничар), Мушицки, Каранфиловић (Фрушка гора).

ГРАНИЧАР: Самарџић 7, С. Михајловић 7, Кнежевић 7, Јовановић 7, М. Д. Николић 7, (М. Р. Николић), Наумов 7 (Живановић), Гмизић 8 (М. Михајловић) Лазић 7, Миличевић 7, Орловић 7, Лисулов 7.

ФРУШКА ГОРА: Мандић 6, Каранфиловић 6, Вајфрић 6, Дејановић 6, Трнић 6, Божић 6, Мушицки 7, Мијајловић 6, Маринковић 6, Коларовић 6 (Мишкулин), Марковић 6.

Утакмицу ће сви памтити по ефектном голу Гмизића шутирао је с 30 метара тако јако и прецизно да је голман гостију Мандић само испратио погледом.

Д. Орловић

Доњи Срем - Крушедол 2:1 (0:0)

ПЕЋИНЦИ: Стадион Сувача, гледалаца 150, судија Катић (Рума). Стрелци: Марковић у 47. и Н. Митровић у 57. за Доњи Срем, Еркановић у 90. минуту за Крушедол.

ДОЊИ СРЕМ: Јелача, Љубојевић, Стојиљковић, Перишић, Н. Митровић, Штетић, Весић, Обреновић (Радивојевић), Ристивојевић (Радовановић), Новић (Најић), Марковић.

КРУШЕДОЛ: Тувеџић, Поткоњак, Моравек, Миладинов, Гостојић, З. Клајић, Тешић, Еркановић (Вукојевић), Плећаш (Јовановић), Ћук (Радуловић), Марчетић.

Фаворизовани домаћини потпуно су надиграли Крушедолце, али нису успели домаћи стрелци да се упишу у листу стрелаца више од два пута. Марковић се после центаршута Н. Митровића нашао сам на другој статриви и главом послао лопту иза леђа голмана Тувеџића. На 2:0 повисио је Н. Митровић.

Стигао је дубинску лопту сам изашао испред голмана и рутински лопту послао у мрежу. Одлични Еркановић је у последњим минутима игре постигао гол за госте и тако поставио коначан резултат меча.

М. Гмизић

Слога (Ч) - Хајдук (В) 0:7 (0:2)

ЧАЛМА: Игралиште Слоге, гледалаца 50, судија Мандић (Инђија). Стрелци: Ветеха у 4. и 64, Марјановић у 29, 56. и 58. и Грбатинић у 65. и 78. минуту.

СЛОГА: Пејаковић, Миљановић, Цвјетић, Арамбашић,  Драгановић, Гојковић, Слободан Кекић, Славко Кекић, Секулић.

ХАЈДУК: Митровић, Марковић, Антуновић, Хрчек, В. Гавриловић (Грбатинић), Ветеха, Кљајић (Јурошевић), Њежић, Перић, Марјановић, Радовановић (Драгић).

Гости из Вишњићева су без веће муке освојили три нова бода. Иако су били много бољи у току свих 90 минута промашили су још низ шанси, па домаћини могу бити задовољни што су примили само седам голова. Уз то домаћини су целу утакмицу играли са само девет играча.

Г. Малешевић

УЂАНОВЦИ: Младост - Митрос 1:2, МАНЂЕЛОС: Фрушкогорац - Обилић 0:3, РАВЊЕ: Зека Буљубаша  - Шумар 1:0, ОБРЕЖ: Граничар - Фрушка гора 4:1, ВОГАЊ: Слога - Бикић До 0:3, ПЕЋИНЦИ: Доњи Срем - Крушедол 2:1, ЧАЛМА: Слога - Хајдук (В) 0:7, БЕШЕНОВО: БСК - Напредак (Ж) 3:0.

1. Доњи Срем     12     10     2      0      35:9  32

2. Бикић До        12     8      2      2      26:8  26

3. Хајдук (В)       12     7      3      2      28:9  24

4. Крушедол      12     8      0      4      24:9  24

5. Обилић          12     7      2      3      19:10        23

6. БСК                12     6      2      4      23:11        20

7. Гран. (О)        12     6      1      5      22:15        19

8. Шумар           12     6      1      5      15:11        19