Општинска лига Бачка Паланка: Лидер сигуран

Бачка (Д) - Славија (Б) 8:0 (2:0)
lopta

ДЕСЕПОТОВО: Игралиште Бачке, гледалаца 100, судија Јањић (Нови Сад). Стрелци: Сантрач два, Шимун два, Данилов два, Капетанов и Петровић.

БАЧКА: Пагач, Бајац, Лакић (Ј. Будић), Петровић, Милић, Фабри, Шимун (Зелен), Капетанов, Томић, Гајић, Сантрач (Данилов).

СЛАВИЈА: Девић, Такач, Л. Драча, Дуспара, Кутина, Наумов, Секулић (Радојчић), Петковић, М. Дрча (З. Јовановић), Б. Јовановић (Бубоња), Хорват.

Тек у наставку када је гостима понестало снаге домаћин се поштено распуцао.

А. Х.

Маглић - Кривањ 7:0 (2:0)

МАГЛИЋ: Игралиште Маглића, гледалаца 100, судија Шево (Челарево). Стрелци: Убипарип у 14. и 63, Јокић у 19. и 51, Прерадиовић у 59. и Сурла у 78. и 81. минуту.

МАГЛИЋ: Гајић, Челић (Крајновић), Матијевић, Димитровић, Јокић, Прерадовић, Убипарип (Сурла), Н. Стјепановић (Человски), Жижић, Милановић, Васић.

КРИВАЊ: Нађ, Јововић, А. Стрехски, Цвијић, Алекси, Карачоњи, Павлов, Добош, Спасић (Ристић), Мучај (Липтак), Кончар (Кочонда).

Домаћи нападачи су пропустили још бар пет великих прилика.

Н. Стојисављевић

Славија (П) - Орлови 2:0 (0:0)

ПИВНИЦЕ: Стадион Славије, гледалаца 100, судија Јакић (Бач). Стрелци: Кирти у 58. и 85. минуту. Жути картони: Белоњи (Славија), Јајчевић (Орлови).

СЛАВИЈА: Зелић (Давид Шустер), Белехрадски, Баћанов, Обрадовић, Зацкалицки, Винковић, Чобрда (Белањи), Данилов (Чутило), Кирти, Грња (Зејак), Кухта.

ОРЛОВИ: Клисарић, Бенка (Ђурић), Конкољ (Стоијсављевић), Малетин, Проле, Ерак, Вигњевић (Батез), Антонић (Новаковић), Ковачевић (Кајтез), Јајчевић, Калаба.

Домаћини су дошли до лаке победе.

М. Паја

Кулпин - Борац (В) 11:3 (5:0)

КУЛПИН: Игралиште Кулпина, гледалаца 100, судија Девић (Бачка Паланка). Стрелци: Мрђан у 8. и 16, Шекез у 23, Јевремовић у 31, Игић у 39. и 70, Николић у 49, 52. и 67. и Зеленак  у 65. и 80. за Кулпин, М. Арбутовић у 45, Фабри у 60. и Б. Арбутовић у 85. минуту за Борац. Жути картон: Н. Арбутовић, Коменић (Борац).

КУЛПИН: Маковник, Тривак, Спевал, Валентик, Игић, Мрђан, Занфировић (Зеленак), Јевремовић (Николић), Такосић (Ожват), Шекез (Марковић), Кајтез.

БОРАЦ: Ђурица, Грозница, Н. Арбутовић, Живановић, Требовац, Дарко Шмитран, М. Арбутовић, Фабри (Дејан Шмитран), Покрајац (Коменић), Б. Арбутовић (Нинковић), Н. Међедовић (Лекић).

У наставку гости из Визића су се мало тргли и постигли три гола, али нису успели  да смање високо вођство Кулпинаца.

Л. Коменић

Бачки Хајдук - Тврђава 0:1 (0:1)

БАЧКО НОВО СЕЛО: Игралиште Бачког Хајдука, гледалаца 100, судија Дудик (Гложани). Стрелац: Бундало у 23. минуту.Жути картони: Бојић, М. Николић, Дринић (Бачки Хајдук), Вујиновић, Билобрк (Тврђава).

БАЧКИ ХАЈДУК: Њењић, М. Јановић, Т. Николић, И. Јановић, Бојић, Шећеров, М. Николић, Дринић (Мирослав Грубјешић), О. Живановић (Малешић), ишиковић (Марјанов), Д. Николић.

ТВРЂАВА: Немет, Бундало, Ковачевић, Вучић, Андрић, Ћосић, Агбаба, Стојчић, Вујиновић (Кончар), Петровић (милиновић), Билобрк (Пајић).

Играо се равноправан фудбал. Гости срећно дошли до славља.Једну одбијену лопту прихватио је Бундало и шпицом копачке је ударио лопту која је прошла чак кроз ноге голману Њедњићу. После тога низале су се шансе на обе стране, али до промене резултата није дошло. По игри домаћин заслужио макар бод.

М. Малешић

Соко - Бачка (БП) 3:0 (3:0)

НОВА ГАЈДОБРА: Игралиште Сокола, гледалаца 100, судија Јовкић (Бачка Паланка). Стрелци: Стојановић у 5, Ћулибрк у 29. и Нешковић у 32.  минуту. Жути картони: Козић, Б. Бјелош (Бачка).

СОКО: Црнчевић, Борковић, Нешковић (Смајић), Драговић, Стојановић, Гушић, Тасовац (Ћулибрк), Дангубић, Ђурица (Жарковић), М. Адамовић (Миљевић), М. Тривуновић (Лучић).

БАЧКА: Петковић, Козић, Ђуричић, Б. Бјелош, Келенц, Ахметовић, В. Ђиуричић, Лазић, Јовицки, Павловић, Илић

Фаворизовани домаћини више него лако су славили против доста слабих гостију. Резултат је могао бити и убедљивији.

М. Савчић

Младост (МБ) - Нештин 1:3 (0:2)

МАЛИ БАЧ: Стадион Младости, гледалаца 100, судија Радун (Бачка Паланка). Стрелци: Загорчић у 74. за Младост, Моравац у 23. и 90. и С. Ћулибрк у 29. минуту за Нештин. Жути картони: Н. Ђукић, Дорошки, Станковић, Загорчић (Младост), Моравац, Вукмировић, С. Божин (Нештин). Црвени картон: Загорчић (Младост).

МЛАДОСТ: Медић, Младеновић, Девић, Н. Ђукић, С. Ђукић, Бундало (Загорчић), Дорошки, Бабић (Милетић), Станковић (Хлебец), Добре, Агбаба (Лукач).

НЕШТИН: Петковић, Валентик, Сич, Гњатовић, Пуделка, С. Ћулибрк, Л. Божин, Увачек, Моравац (Бакош), Вукмировић (Вујовић), Јуришић (Василић), С. Божин.

Нештинци заслужено славили, и тако повратили бодове несрећно изгубљене у прошлом колу.

Н. Василић

ПИВНИЦЕ: Славија - Орлови 2:0, БАЧКО НОВО СЕЛО: Бачки Хајдук -Тврђава 0:1, КУЛПИН: Кулпин - Борац (В), 11:3, ДЕСПОТОВО: Бачка - Славија (Б) 8:0, МАЛИ БАЧ: Младост - Нештин 1:3, НОВА ГАЈДОБРА: Соко - Бачка (БП) 3:0, МАГЛИЋ: Маглић - Кривањ 7:0.

1. Бачка (Д)       4      4      0      0      24:3  12

2. Тврђава 4      4      0      0      13:1  12

3. Соко      4      4      0      0      12:1 12

4. Маглић  4      2      1      1      10:4  7

5. Кулпин  4      2      1      1      15:10        7

6. Б. Хајдук       4      2      1      1      11:7  7

7. Нештин  4      2      0      2      11:7  6

8. Орлови  4      2      0      3      4:8    6