Општинска лига-Шид: Бингула на врху

Утакмица је била занимљива. Било, је лепих акција, а гости су заслужено славили, већ у првом полувремену постигли су два гола.
lopta2

Уствари све је било решено у другом минутгу када је мрежу Јовичића затресао Станковић.

Овом победом фудбалери Бингуле преузели су вођство на табели шидске лиге.

Б. Сарап

Борац (И) - Бингула 0:2 (0:2)

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, гледалац 100, судија Миљановић (Шид). Стрелци: Станковић у 2. и Сладојевић у 41. минуту.Жути картон: Крамар (Бингула).

БОРАЦ: Л. Јовичић 6, Степановић 6,5, Пејић 7 (Филиповић), Остојић 6  (Бендер), Циганков 6,5,  Богдановић 6 (Моравец), Панић 6, М. Јовичић 6, Божић 6,5, Стојшић 7 (Тривић), Сарап 6.

БИНГУЛА: Волић 8, Руман 7, Франциски 7, Крамар 7, Џевер 6,5, Ловас 6,5, Сладојевић 8 (Пишчевић), Станковић 7,5 (Пајић), Фаркаш 7,5, Б. Радичевић 6,5, Огњеновић 7.

МОРОВИЋ: Јединство - Граничар (Ј) 2:1, ИЛИНЦИ: Борац - Бингула 0:2, ВАШИЦА: Напредак - Омладинац (Б) 4:1, ШИД: Једнота - Синђелић 2:4, БИНГУЛА: Јединство - Братство 4:3.

1. Бингула 3      3      0      0      11:2 9

2. Напредак       3      3      0      0      10:1  9

3. Јединство (М) 3      3      0      0      10:3  9

4. Синђелић       3      2      0      1      11:6  6

5. Граничар (Ј)   3      1      1      1      7:2    4

6. Јединство (Љ)        3      1      1      1      5:5    4

7. Омладинац (Б)        3      1      0      2      4:8    3

8. Једнота  3      0      0      3      2:10  0