Општинска лига Шид: Пишчевић у првом минуту

Бингула - Јединство (Љ) 1:0 (1:0)
lopta2

БИНГУЛА: Игралиште Бингуле, судија Миладиновић (Шид). Стрелац: Пишчевић у 1. минуту. Жути картон: Секулић, Сладојевић (Бингула), П. Сремчић (Јединство).

БИНГУЛА: Дубовски, Волић, Крамар, Џевер, Шумарски (Секулић), Ловас, Јанковић, Пишчевић, Б. Радичевић, Јовелић (Станковић), Сладојевић.

ЈЕДИНСТВО: Марчок, Рајић, Манојловић, Тележар, Пунош, Б. Чалић, Руман, Сарваш, П. Сремчић, Поважан, Рамић.

Виђен је занимљив фудбал. Домаћини су оправдали улогу фаворита. А, победнички гол постигао је Пишчевић већ у првом минуту, када је успео, да побегне гостујућој одбрани и изблизине лопту пошаље у мрежу.

Н. Пајић

Борац (И) - Бачинци 0:4 (0:2)

ИЛИНЦИ: Игралиште Борца, судија Гавриловић (Шид). Стрелци: Медић у 9. (аутогол), С. Гачић у 38. и Калинић у 75. и 90. минуту.

БОРАЦ: Л. Јовичић, Пејић, Урсуз, Циганков, Медић, М. Јовичић, Будимир, Стојшић, Тривић, Степановић, Божић.

БАЧИНЦИ: Барјактаровић, Тубић, Џуња, Н. Гачић (Д. Радивојшић), Калинић (Блажановић), Јанузовић, С. Гачић, Радека, Митровић (Јелић), Поповић (Перишић), Милинковић (Чавић).  Гости  су славили заслужено. Играли су много борбеније, а имали су у својим редовима прецизне стрелце Калинића и Гачића.

Д. Стојшић

Омладинац (Б) - Јединство (М) 9:0 (3:0)

БАТРОВЦИ: Игралиште Омладинца, судија Миленић (Шид). Стрелци: Бодо у 15. и 37, Рукавина у 40, Ненадовић у 52, Ивковић у 66. и 73, Андрић у 78. и 90. и Ж. Малешевић у 80. минуту.

ОМЛАДИНАЦ: Протић, Мијатовић, Ивковић, Ненадовић, А. Манојловић, Симић, Бодо, Дујаковић, Адамец (Андрић), А. Смајић (Новак), Рукавина (Ж. Малешевић).

ЈЕДИНСТВО: Секуловић, Маовац, Арбић, Чекичевић, С. Пејић, Н. Јањатовић, Недић, Грачанин, Лазић,  Симић, Јовановић (Харвличак).

Играо се добар фудбал, али и уз добро суђење. На крају је, славио је домаћин убедљивим резултатом.

Г. Павловић

Напредак - Граничар (Ј) 6:0 (1:0)

ВАШИЦА: Стадион Напретка судија Миљеновић (Шид). Стрелци: Б. Младеновић у 30, П. Петровић у 60, Новаковић у 73. и 80. и А. Младеновић у 82. минуту. Жути картони: (Напредак), (Граничар).

НАПРЕДАК: Ненадић, Јастребић, П. Петровић, Кртинић, Брекић, Гавриловић, Б. Младеновић, Павић, Новаковић, А. Младеновић, С. Кулачанин.

ГРАНИЧАР: П. Јанковић, Вечић, Д. Јовић, С. Ђурић, Стевић, И. Ђурић, Рикић, Гојић (Д. Јурошевић), Томић, Стојановић (Јовановић), С. Ђукић.

Док су играчи Граничара имали снаге и кондиције, као у првих тридесетак минута, домаћин, је био само равноправан, чак и у шансама. На крају, домаћин, је славио, убедљиво, јер је имао више снаге и добре стрелце.

Д. Јастребић

БАТРОВЦИ: Омладинац - Јединство (М) 9:0, ИЛИНЦИ: Борац - ОФК Бачинци 0:4, БИНГУЛА: ОФК Бингула - Јединство (Љ) 1:0, ВАШИЦА: Напредак - Граничар (Ј) 6:0.Синђелић из Гиибарца је био  слободан.

1. Напредак       14     12     1      1      62:11        37

2. Бачинци 13     12     0      1      42:12        36

3. Синђелић       13     7      2      4      31:27        23

4. Омладинац (Б)        12     5      1      6      23:21        16

5. Граничар (Ј)   12     4      2      6      27:31        14

6. Јединство (М) 12     4      1      7      20:42        13

7. Јединство (Љ)        11     3      1      7      20:33        10

8. Бингула 14     2      3      9      12:36        9